QNB Finansbank'tan Yeni Kampanya! Yıl Sonuna Kadar Başvuru Yapana 250 TL Ödeniyor

QNB Finansbank Kurban Bayramı özel kampanyasında son günler! Bankaların Bayram öncesi, Bayramda ve Bayram sonrasında birbirleriyle rekabeti sürüyor.

Ekonomi 22.07.2021 - 18:15 22.07.2021 - 18:15 Berkay Keskin

QNB Finansbank'ta çeşitli kampanyalar ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. QNB Finansbank'a arkadaşını getirene 250 TL indirim çeki! QNB Finansbank yeni kampanyası ile başvuru yapanlar 250 TL hediye çeki kazanıyor. Kampanya ile alışverişlerde büyük fırsat sizleri bekliyor. QNB Finansbank'tan 250 TL hediye müjdesinin tüm detaylarını haberimizde sizler için hazırladık...

QNB Finansbank'tan bayram özel müjdesi! QNB Finansbank bayramın son günlerinde de 250 TL hediye etmeye devam ediyor. Binlerce kişi başvurdu ve anında 250 TL'nin sahibi oldu. Bankaların son dönemde giriştiği kredi kampanyalarının yanı sıra chip para, hediye çeki vb. kampanyaları da gündem oluyor. Son olarak QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamayla 250 TL'lik dev kampanya duyuruldu. QNB Finansbank müşterileri, arkadaşlarını QNB'ye getirmeleri halinde 250 TL'lik hediye çekinin sahibi oluyor. QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamayla arkadaşını QNB Finansbank Kredi kartıyla tanıştırana 250 TL Migros Sanal Market hediye - indirim eçki verileceği duyuruldu. 

QNB FİNANSBANK'TAN 250 TL HEDİYE ÇEKİ

QNB Finansbank hediye çeki kampanyasıyla toplamda 250 TL'ye kadar indirimli alışveriş yapmanızı sağlıyor. Bu çerçevede, 1 arkadaşını kendi davet koduyla QNB Finansbank'lı yapan 75 TL, 2 arkadaşını QNB Finansbank'lı yapana 150 TL ve 3 arkadaşını QNB'li yapana ise toplamda 250 TL indirim çeki sunuluyor. Hediye çekleri 31 Aralık 2021 tarihine dek Migros Sanal Marketlerde kullanılabiliyor.

QNB Finansbank'ın 250 TL indirim çeki kampanyasından yararlanabilmek için davet edilen kişinin QNB müşterisi olmaması gerekiyor. QNB Finansbank'ın hediye çeki kampanyası ile ilgili tüm detaylar resmi internet adresinde ve Mobil uygulamasında mevcut durumdadır. QNB'liler davet kodlarını bu platformlardan kendi hesaplarına giriş yaparak elde edebiliyorlar. QNB Finansbanklı olmak isteyen arkadaşınız hesap açtığında kredi kartı sahibi de olacaktır. 

HEM KAZANIYOR HEM KAZANDIRIYOR

QNB Finansbanklılar bu kampanya ile Migros Sanal Market üzerinden yapacakları alışverişlerde 75 TL - 150 TL - 250 TL olmak üzere indirim çeki kazanabiliyorlar! QNB'li olmayanlar davet kodlarıyla hem kazanacak hem de kazandıracak. 

Migros Sanal Markette alışveriş sepetinizi hazırladıktan sonra hediye kodunu kullan butonuna tıklayarak indirimli alışveriş yapabilirler. Eğer ki 100 TL bir alışveriş yapmış iseniz ve elinizde 75 TL QNB Finansbank indirim çeki bulunuyorsa; bu çeki kullandığınızda sadece 30 TL ödeme yapmanız gerekecektir. QNB Finansbank toplamda 250 TL'Ye kadar hediye çeki kampanyasıyla ilgili tüm detaylara, QNB Finansbank resmi internet sitesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@