QNB şifreniz varsa, başvuru yaparak 70000 TL ödeme verilecek! Bankaya gitmenize de gerek kalmayacak

QNB Finansbank yaptığı yeni kampanyada, kendi bankasında hesabı olan ve nakit kredi kullanmak isteyenlere destekler vereceğini açıkladı. Banka üzerinden gerçekleştirilen yeni kampanyada, başvuru şartlarına uygun olan herkes, uygun faiz oranları ile bu kredileri alabileceklerdir. 70000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi 24 ay vadeye kadar verilmekte olup, Nakit ihtiyacınıza hemen aynı gün içinde işlem sonucu verilmektedir.

Emekliye Bir Ayda 25 Bin TL Verilecek! 10 Bin + 15 Bin TL İçin Banka Son Günü Açıkladı! Emekliye Bir Ayda 25 Bin TL Verilecek! 10 Bin + 15 Bin TL İçin Banka Son Günü Açıkladı!

QNB FİNANSBANK KREDİ KAMPANYASI 

QNB Finansbank resmi internet sitesinden yaptığı duyuru ile birlikte, en yakın banka şubesinden yapacağınız tüm işlemleri QNB mobil uygulaması üzerinden de kolay bir şekilde yapacağınızı açıkladı. Banka müşterisi olan ve kredi kullanmak isteyenler, başvuru şartlarına uygun olarak bu bankadan diledikleri zaman kredi onayı alabileceklerdir. QNB Finansbank resmi internet sitesi üzerinden ve banka müşterisi olan kişiler bu kredileri almak için en yakın banka şartlarına uygun olarak işlem yapabileceklerdir. 

SMS ile kredi başvurusu da yapılıyor. SMS ile kredi almak için TC kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atabilirsiniz. Bu durumda kredi başvurusu hızlı ve anında sizlere verilir ve onay alan krediyi ister QNB mobil uygulaması üzerinden isterseniz de banka şubelerine giderek kullanabilirsiniz. 18 yaş üzerinde olan ve kredi almak isteyenler kredi notu 1400 ve üzerinde ise kampanyadan faydalanabilir.