QNB Finansbank bankamatik kartı bulunan müşterilere 50 bin TL ödeme yapacağını açıkladı.

Banka üzerinden düşük faiz oranları ile sunulan kredi kampanyalarını kullanabilir ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. QNB Finansbank'tan Bankamatik kart sahiplerine tam 50 bin TL nakit ödeme müjdesi! Peki nasıl başvuru yapılır? Ayrıntılar neler? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

QNB Finansbank bankamatik kartı kullananlara 50 bin TL ödeme verecek. Banka düşük faiz oranlarıyla belirli tarihlerde kredi kampanyaları düzenliyor ve müşterilerine duyuruyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olanlar bankamatik kartı kullanıyorsa banka şubelerine gitmeden 50 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak sunulan kredi kampanyasından faydalanabilecek.

QNB Finansbank Bireysel İhtiyaç Kredisi Veriyor!

QNB Finansbank müşterilerine yeni kredi kampanyasını duyurdu. Bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 50 bin TL'ye kadar alacakları krediler ile beraber hızlı bir biçimde kendi banka hesaplarına onaylanan kredi tutarı yatırılmaktadır. Emekli vatandaşlar ve sigortalı olarak çalışma hayatına devam eden vatandaşların başvurularında yapabilecekleri bu kampanyaya katılım sağlayacak kişiler banka kredi koşullarına uygun olmaları halinde gelir belgesiz olarak bu kampanyadan yararlanabilecekler ve başvurularına anında onay alabilecekler.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar QNB Finansbank resmi internet adresi üzerinden krediye yönelik ayrıntıları görüntüleyebilecekler. Bankalar koronavirüs salgınının devam ettiği bu günlerde vatandaşların ekonomik sıkıntılar yaşamaması adına birbirleri ile adeta yarış içerisine girdi. 

4A, 4B, 4C ve EYT emeklilerine ek ödeme fırsatı 4A, 4B, 4C ve EYT emeklilerine ek ödeme fırsatı

QNB Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlamak isteyen müşteriler 50 bin TL'ye kadar kredi kullanmak istediklerinde en yakın banka şubelerine kimlik ve gelir belgesi ile birlikte müracaat edebilicek ve bu başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecek. QNB Finansbank üzerinden bankamatik kartı kullanan müşteriler ise 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi çekmek istediklerinde banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan internet bankacılığı üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilecekler.

Nakit ihtiyaçlarının bulunması halinde emekli vatandaşların da krediye başvurabileceğini belirten QNB Finansbank bu kampanyada emekli maaşını QNB Finansbank üzerinden alma koşulunu sunmaktadır. Sizde emekli maaşınızı QNB Finansbank bankasına taşırsanız banka yapacağınız kredi başvurusuna olumlu sonuç vererek yüksek limitlerde de sizlere kredi imkanı tanıyacaktır. 

Ayrıntılı bilgiye QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak, mobil bankacılık üzerinden, resmi internet adresi üzerinden ya da banka şubelerinden ulaşabilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınızın bulunması halinde QNB Finansbank sizlere uygun faiz oranları ile yüksek limitlerde kredi kullandırmaktadır. Banka yaptığınız başvurunun ardından kısa bir değerlendirme yaparak olumlu ya da olumsuz sonucu sizlere iletecektir. Krediniz onaylandığı taktirde anında kullanmaya başlayabileceksiniz