Galatasaray'da Falcao'dan kötü haber geldi. Dün antremanda sakatlanan Falcao ne kadar maç kaçıracak hangi maçlarda oynamayacak belli oldu.

Bankada hesabınızın olması durumunda 100 TL hediye edilecek! Banka resmi internet sitesi üzerinden açıklandı! Bankada hesabınızın olması durumunda 100 TL hediye edilecek! Banka resmi internet sitesi üzerinden açıklandı!
Galatasaray'da Falcao'dan kötü haber geldi. Dün antremanda sakatlanan Falcao ne kadar maç kaçıracak hangi maçlarda oynamayacak belli oldu. Galatasaray tarihinin en pahalı maaşını alan Falcao attığı gollerle az anılıyor, sakatlığıyla saatlerce anılıyor. Falcao bir kez daha sakatlandı.

Galatasaray'dan açıklama geldi!

Galatasaray'dan Falcao açıklaması. "Radamel Falcao'nun sağ üst ön adalesinde orta düzeyde zorlanma tespit edildi ve tedavisine başlandı"

Falcao sakatlıklarla boğuşuyor!

6 milyon euro bulan yüksek maaşı nedeniyle eleştirilen Falcao, Galatasaray'da oynadığı maç sayısı ve kaçırdığı maç sayısı yarışıyor. 30 maça çıkıp 16 gol 3 assist katkısı veren Falcao, 23 maçta ise sakatlığı nedeniyle 1 maçta kırmızı kart cezası nedeniyle forma giyemedi.

Falcao sakatlığı ne kadar sürecek?

Radamel Falcao sakatlığı 3 hafta süreceği öğrenildi. Falcao 20 Kasım sonrası antremanlara çıkabilecek.

Falcao Sivasspor Galatasaray maçında oynayacak mı?

Galatasaray'ın yıldız ismi Radamel Falcao Sivasspor Galatasaray maçında oynamayacak.