Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tam kapanma duyurusu! Erdoğan, bugün yaptığı açıklamada tam kapanma sinyali verdi! Ramazan ayında ülkemize 21 gün tam kapanma geliyor! Tam kapanma ile virüsü Ramazanda yenerek yaza güzel girmek isteniyor! Erdoğan'ta

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tam kapanma duyurusu! Erdoğan, bugün yaptığı açıklamada tam kapanma sinyali verdi! Ramazan ayında ülkemize 21 gün tam kapanma geliyor! Tam kapanma ile virüsü Ramazanda yenerek yaza güzel girmek isteniyor!

Erdoğan'tan tam kapanma açıklaması!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tam kapanma açıklaması detayları belli oldu! Ramazan ayında 21 günlük tam kapanma geliyor! İşte Erdoğan'ın yaptığı o açıklamalar!

21 Gün tam kapanma geliyor!Vakalar patladı!7 Nisan vaka sayısı rekor kırdı! 54740 vaka ve 276 ölüm duyuruldu! Korona tarihinden itibaren en fazla vaka sayısının bildirildiği gün olan 7 Ekim 2021 duyuruldu!

Cuma günü bile tam kapanma gelebilir!

Erdoğan bugün açıkladığı "Amacımız ülkemizi ramazan ayında genel olarak dinlendirerek bayram sonrasındaki güzel günler için hazırlamaktır" açıklaması sonrası Ramazan son 21 günü tam kapanma sağlanacaktı. Ancak artan vakalar tam kapanma tarihini bu cumaya bile çekebileceği öğrenildi!

Ramazanda tam kapanma olacak!

Ramazan ayında 21 Günlük tam kapanma kesin olarak olacak. 21 günlük tam kapanma sonrası yaz ayına az Covid'le girmek zorundayız. Ülkemizin özellikle turizm gelirlerini kaybetmemek için tam kapanma yapmak zorunda. Bir çok ülke şimdiden Türkiye'ye farklı prosödür uygulamaya başladı. Özellikle Rusya ve İngiltere'ye Türkiye'den gidenlere büyük zorluklar çıkıyor. Bu sebeple Ramazanda 21 Günlük tam kapanma kesin olacak ancak bu cumaya alınabilir!