Ramazanda ve Tam Kapanma da 5 GB Bedava internet son günler

Turkcell, her ay 5 GB bedava internet kullandırıyor. Türkiye’nin en büyük GSM şirketlerinden biri olan Turkcell’den 5 GB bedava internet kazanmak oldukça kolay… Haberimizde siz okuyucularımız için Turkcell’den bedava 5 GB internet kampanyası hakkında kale

Ekonomi 01.05.2021 - 15:58 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Turkcell, Ramazanda aylık 5 GB bedava internet kampanyasını duyurdu. Turkcell, hiçbir ücret talep etmeden kullandırdığı 5 GB hediye internet kampanyası ile Ramazan Ayı’nda ve bayramında aylık 5 GB bedava internetinizi keyifle kullanabileceksiniz.

Ramazanda aylık 5 GB bedava internet!

Turkcell, 5 GB bedava internet paketini Ramazan Ayı boyunca kullandırıyor. Turkcell’den 5 GB hediye internet kazanmak için Platinum Black abonesi olmanız yeterli. Haberimizde Turkcell’in en avantajlı grup tarifesi olan Platinum Black hakkında bilmeniz gerekenleri madde madde sunuyoruz. İşte ayrıntılar…

5 GB bedava internetin özellikleri nelerdir?

Dev GSM şirketi Turkcell, bireysel hattınıza aylık 5 GB hediye internet tanımlıyor. Her ay hattınıza hediye olarak tanımlanacak olan 5 GB bedava internet Ramazan ayında oldukça kolay. 5 GB hediye internet kampanyası Ramazan boyunca doya doya kullanılabilecek.

5 GB bedava internetinizi Platinum Black tarifesi, hem bireysel hem de kurumsal abonelikler için sağlanıyor. Her ay 7 günlük olarak GSM hattınıza tanımlanan 5 GB hediye internet bireysel ve kurumsalda sözleşmeli 30 GB ve üstü Turkcell tarifelerde ya da Platinum Paketleri’nde Evde Fiber Platin paketleri ile kullanılabiliyor.

5 GB bedava internet nasıl yapılır?

Turkcell, Platinum Black tarifeleri Platinum mobil uygulaması ile anında tanımlanıyor. Hediye 5 GB internetinizin alabilmek için Platinum mobil uygulamasından satın aldığınız herhangi bir Platinum Black tarifesi hattınıza tanımlıyken sadece uygulamaya giriş yapılması ve çıkan ekranda “İnterneti Al” sekmesine tıklamanız gerekiyor.

Bu işlemi yaptıktan sonra GSM numaranıza SMS gelecektir. bir hafta (7 günlük) boyunca 5 GB hediye internet paketi hattınıza anında tanımlanacaktır. Turkcell’den 5 GB bedava internet paketi, herhangi herhangi bir Turkcell mağazasında ya da 0 532 532 00 00 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetileri’ni arayarak edinilebilir.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@