Dev kadrosu ve farklı konusu ile büyük ilgi uyandıran, geniş kitlelerce izlenen, 14 Ocak 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan, senaryosunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın kaleme aldığı, yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği  ve yönetmen

Dev kadrosu ve farklı konusu ile büyük ilgi uyandıran, geniş kitlelerce izlenen, 14 Ocak 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan, senaryosunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın kaleme aldığı, yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği  ve yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun oturduğu her hafta cuma günü izleyici ile buluşan Ramo dizisinin önümüzdeki sene ekranlarda yer alıp almayacağı dizi severler tarafından merak edilmektedir.Kadrosunda Murat Yıldırım, Esra Bigiç, İlker Aksum, Mehmet Ak Yılmaz, Mehmet Akif Özdemir, Devrim Özkan, Sacide Taşaner, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ, Volkan Yosunlu, Gurur Çiçekoğlu, Yunus Emre Terzioğlu, Selim Erdoğan, Sitare Akbaş, Eylül Toros  ve Emre Kınay  gibi oyuncuların yer aldığı 2.sezonu ile devam eden eden dizinin Mayıs ayında final mi yoksa sezon finali mi yapacağı izleyici tarafından araştırılmaktadır. Peki Ramo 2021-2022 sezonunda olacak mı?Ramo 3.sezon olacak mı? (2021-2022)

Show TV ekranlarında her hafta cuma günü birbirinden iddialı dizilerle yarışan Ramo dizisinin yeni sezonda olup olmayacağı merakla beklenmektedir. Zira dizinin reytingleri istenilen başarıda değildir. Bu neden final iddiaları da gündemde yerini almaktadır.

Cuma günü yayınlanan dizinin rakipleri oldukça güçlüdür. Kanal D ekranlarında 15 sezondur yayınlanan Arka Sokaklar ve TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda zirvenin sahipleridir. Ramo dizisi her ne kadar zirvede olmasa da ilk 5 yapım arasına girebilmektedir. Star TV'de yeni başlayan Özcan Deniz'in dizisi Seni Çok Bekledim ve FOX TV'de başlayan Son Yaz dizisi başlangıçta Ramo dizisini korkutsa da  dizinin reytinglerini etkilememiştir.

Belirli bir kemik izleyicisi bulunan aksiyon türündeki Ramo dizisinin önümüzdeki senede ekranlarda yer alması muhtemeldir. Dizinin bu sezon sonu final yapması beklenmemektedir. Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım uyumu izleyici tarafından çok beğenilerek izlenilmektedir. Dizinin Mayıs ayında sezon finali ile ara vermesi planlanmaktadır. Ramo dizisi toplamda 4 sezon düşünülmektedir.