Show TV'de cuma akşamları ekranlara gelen Ramo dizisinin 12 Mart 2021 yayın akışında yer almaması izleyici meraklandırdı. Herkes Ramo bu akşam var mı yok mu? araştırmaya başladı.

Show TV'de cuma akşamları ekranlara gelen Ramo dizisinin 12 Mart 2021 yayın akışında yer almaması izleyici meraklandırdı. Herkes Ramo bu akşam var mı yok mu? araştırmaya başladı. Başrollerini Murat Yıldırım ve Sibel Bilgiç'in paylaştığı Ramo yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı? haberimizde derledik.

Ramo bu akşam var mı yok mu?

Ekranların sevilen dizisi Ramo bu akşam yeni bölümü ekrana gelmiyor! Ramo dizisi yeni bölümü Koronavirüs nedeniyle ekrana gelmeyecek!

12 Mart Ramo neden yok? Bitti mi?

Hayranların en çok sorduğu soru olan Ramo neden yok, bitti mi sorusu cevap arıyor! Ramo bitmedi finalde yapmadı. Ramo kaldığı yerden devam edecek!

Ramo yeni bölüm ne zaman?

İki sezondur ekranlara gelen Ramo ilk sezonda Adana'da izleyici karşısına çıkıyordu. Ardından tüm dünyayı etkileyen koronavirüs sonrasında dizi seti İstanbul'a geldi ve senaryo akışı da buna göre düzenlendi. Şimdilerde Ramo'nun yer altı dünyasında adından söz ettirmek ve ailesini korumak için verdiği mücadeleyi anlatan Ramo dizisi bu akşam 36. bölümüyle ekranlara gelecekti. Ancak Ramo 35. bölümden sonra yeni bölüm tanıtımının yayınlanmaması akılları karıştırmıştı. Bunun ardından Ramo final mi yapacak? Bitecek mi aranmaya başlandı.


Ramo final mi yapacak? Neden yayınlanmıyor


Ramo dizisi sette ortaya çıkan koronavirüs vakaları nedeniyle çekimlerine ara verildi. Bu nedenle Ramo 12 Mart Cuma akşamı ekranlara gelmeyecek. Yani bu geçici bir durum Ramo dizisinin final yapması ya da bitmesi gibi bir şey yok.

Öte yandan bu akşam Ramo yerine Güldür Güldür yeni bölümüyle Show TV'de izleyici karşısına çıkacak.

Show TV 12 Mart 2021 yayın akışı


08:00 Ebru Akel'le Kadın İsterse
10:00 Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler
11:45  Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu
12.45 Kalp Atışı
15:15 Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18.45 SHOW Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show

Ramo yeni bölüm ne zaman?


Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, bu hafta Ramo dizisi setinde çok sayıda Koronavirüs vakası tespit edildi. Dolayısıyla Ramo’nun bu hafta yayınlanmamasının nedeni setteki vaka sayısı olduğu öne sürüldü. Ramo dizisinin yeni bölümü 19 Mart’ta ekranlarda olacak.