Ramo dizisi kaman nedir? Ramo'da kaman projesinin aslı ne

Show ekranlarında iki sezondur ekranlara gelen Ramo dizisi her cuma yeni bölümleriyle ekranlara geliyor. Heyecanın iyice arttığı Ramo'da geçtiğimiz haftalarda Ramo kaman projesinden bahsetti.

Dizi Haberleri 06.11.2020 - 00:58 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Show ekranlarında iki sezondur ekranlara gelen Ramo dizisi her cuma yeni bölümleriyle ekranlara geliyor. Heyecanın iyice arttığı Ramo'da geçtiğimiz haftalarda Ramo kaman projesinden bahsetti. Hal böyle olunca Ramo dizisi kaman ne? Ramo’da kaman projesinin aslı nedir? çok merak edildi.

Ramo dizisinde kaman nedir?

Dizide kaman denince akla çok farklı şeyler gelmiş olabilir; ancak işin aslı şöyle; önceki bölümlerde Ramo, abisini hapisten kurtarabilmek için onun bir şeyler yaparak hücre evine gitmesini yoksa öldürüleceğini bildirmişti.

Sonra abisine kavuşan Ramo kaman isimli bir projeden bahsedince kamanın ne olduğu kaman projesinin Ramo için ne anlama geldiği izleyiciler tarafından merak edildi. İşin esası Cihangir’i köşeye kıstırmak ve hapse attırmanın tek yolu kaman olarak ifade edilmiştir.

Özetle kaman, Ramo'nun Cihangir'i alt etmek için yürüttüğü projeye verdiği isim...Ramo dizisi kaman ne? Ramo’da kaman projesinin aslı nedir?

Ramo dizisinde son haftadır gündemde olan kaman meselesi, tehlikeli Cihangir'in açıklarını bulmak ya da onu hapse gönderecek ipuçlarını ortaya çıkarmak.

İkinci sezonda diziye dahil olan Cihangir karakteri, işlerini bir hayli garantili yapan ve oldukça da tehlikeli bir adam. Ramo'nun da en büyük düşmanı olan Cihangir, oğlunun ölümüyle daha da kontrolsüz bir adama dönüştü. Haliyle onu yolundan çekmek isteyen Ramo da kaman projesi sayesinde hedefine ulaşmak için mücadele etmeye başladı.

Cihangir'in oğluyla evlenen ancak hala Ramo'yu seven Sibel ise ona yardım etmek için hayatını tehlikeye atarak Cihangir'in odasına dinleme cihazı yerleştirdi ve bu kaydı Ramo'ya götürdü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@