Cuma akşamları en sevilen diziler arasında yer alan Ramo'da şok ayrılık yaşandı! Yayınlandığı cuma akşamları rekorlar kıran Ramo'da başrol diziden ayrıldı! Bu akşam ekrana gelen bölümde geçtiğimiz hafta vurulan başrol oyuncusu, büyük bir sürprizle Ramo'ya veda etti!

Ramo'da Esra Bilgiç şoku!

Yayınlandığı cuma akşamları rekorlar kıran Ramo'da beklenmedik ayrılık! Ramo dizisinin başrol oyuncusu diziden ayrıldı! Geçtiğmiiz hafta vurulan Ramo Sibel karakteri hiç beklenmedik bir anda ölerek diziden çıktı! Ramo Sibel'i oynayan Esra Bilgiç diziden ayrıldı!

Ramo Sibel öldü mü?

Show TV ekranların en çok sevilen dizileri arasında yer alan Ramo'da sürpriz ayrılık yaşandı! Ramo dizisinde Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç Ramo'ya veda etti!Nehir yeni başrol oldu!

Ramo dizisinde Ramo ile Nehir aşkı başlıyor! Devrim Özkan'ın canlandırdığı Nehir karakteri dizinin yeni başrol kadın oyuncusu olacak. Nehir ve Ramo imkansız bir aşka resmen yelken açacak.

Her hafta büyük sürprizler ve büyük kayıpların yer aldığı Ramo'da bu hafta ölüm olmaz diye beklenirken sürpriz ayrılık hayranları şok etti.

Ramo dizisinde senaristler son dakika sürpriz yapmazsa Sibel karakteri Esra Bilgiç Ramo'ya veda edecek. Ancak şu anda Esra Bilgiç veda mesajı yayınlamadı. Bu sebeple senaristler bir şekilde döndürür mü bekleyip göreceğiz.