Son dönem ifşaları ile ünlü mafya lideri ve suç örgütü üyesi Sedat Peker'in yayınladığı son videoda adı geçen Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu'nun kim olduğu merak konusu oldu. İşte kim olduğu ile ilgili tüm detaylar...

Tamda LGBT'nin Onur Haftasında engellenen yürüyüşün bir kesim tarafından eleştirildiği bir kesim tarafından ise yürüyüşü yapanların ayıplandığı gün Sedat Peker tüm gündemi gölgede bırakan bir LGBT videosu yayınladı.

Cem Küçük'ün ifşa videoları ile gündem olan Sedat Peker’i adeta taciz ederek, elinde önemli şeylerin olmadığını sadece blöf yaptığını iddia etmesi üzerine  Sedat Peker bir üçlü erkek ilişkisini yayınlayarak gündeme düşen yatak odası görüntülerinde Cem Küçük'ün de patronu olan Prof Dr. Rasim Kaan Aytoğu'nun da bulunduğunu iddia etti.

Paylaşım sonrası ise TGRT'nin Ve İhlas Holding'in Genel Müdürü Prof Dr. Rasim Kaan Aytoğu Cem Küçük ile mi birlikte? Seks kasetlerindeki Cem Küçük m? Rasim Kaan Aytoğlu evli mi? Eşi Kim? soruları arama rekoru kırdı.

Sedat Peker’in 26 Haziran 2022 Pazar günü yani tam da LGBT'nin Onur Haftasında yürüyüş kavgası yaptığı gün yayınladığı artı 18 videosu ve videoda adı geçenler de sosyal medyanın gündemine oturdu.

İşte merak edilen Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu Kimdir? Nereli? Ne İş yapıyor? Kaç Yaşında? Evli Mi? sorularının cevapları...

Rasim Kaan Aytoğu Kimdir?

Son Tehlike Vampir Kelebek Oldu! Vampir Kelebek Nedir? Tehlikesi Ve Zararı Ne? Ne Yapıyor? İlacı Ne? Nasıl Korunur? Son Tehlike Vampir Kelebek Oldu! Vampir Kelebek Nedir? Tehlikesi Ve Zararı Ne? Ne Yapıyor? İlacı Ne? Nasıl Korunur?

1961 yılında İzmir Karşıyaka doğumlu isim İzmir Atatürk Lisesi’nden sonra 1982 yılında ABD’de University of Illinois Endüstri Mühendisliği’nden mezun oldu ve aynı zamanda Endüstri Yüksek Mühendisliği’nden şeref listesinde başarı ile tamamladı.

1988’de Başbakanlık tarafından Harvard Universitesi ABD İşletme Yönetimi Programına gönderilen Aytoğu, 1989 yılında Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı tarafından Birleşik Krallık Kamu İdaresi Enstitüsü’ne gönderildi ve Kamu Yönetimi Uluslararası Finansman Programı’nı bitirdi.

1994 yılında Pacific Western Universitesi’nde finans doktorasını tamamladıktan sonra ise T. C. Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı’nda Planlama Uzmanı, Güneydoğu Anadolu Projesinde (GAP) Direktörlük ve T. C. Gazi Üniversitesinde Fen Bilimleri Enstitüsü Öğretim Üyesi olarak çalıştı.

İstanbul Altın Rafinerisi Kurucu Yönetim Kurulu Başkanlığı, İstanbul Altın Borsası Kurucu Genel Sekreterliği, T.C. Başbakanlık Başbakan Başmüşavirliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakler Daire Başkanlığı, İSTAÇ, İSTON, BELTUR, İGDAS, KÜLTÜR A.Ş. şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı gibi önemli kademelerde bulunan başarılı isim bu arada Dubai’de Tanmiyat Yatırım Holding Grubu’nda İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesidir.

Cidde Şehri Kentsel Gelişim Yatırım Holding’te Finansman Grup Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi, Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nda Yönetim Kurulu Üyesi, Kiler Holding Şirketler Grubu’nda Finansman Grup Başkanlığı da yapan Aytoğu Avukat Esin Aytoğu ile evli ve Çağatay Oğuzhan Aytoğu adında bir de oğlu var.

Son olarak AKP İzmir milletvekili adayı olması ve TGRT CEO'su olarak gündeme gelmişti.