Ebru Gündeş’in 28 yaşındaki Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile birlikte olduğu iddiaları sürerken sanatçının Iraklı iş insanı Khoshnaw ile birlikte çekildikleri ilk karesi de ortaya çıktı.

Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler! Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler!

Reza Zarrab'la evliliğini ihanet sebebiyle bitiren Ebru Gündeşîn Kuzey Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile yeni bir ilişkiye başladığına kesin gözü ile bakılıyorken fotoğraf da geldi.

Uzun zamandır hayatını kimseye almayan şarkıcının Khoshnaw ile çektirdiği bir fotoğrafı da Badess News isimli Instagram hesabı tarafından yayınlandı ancak Gündeş, söz konusu iddia hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Kuzey Iraklı iş insanının Ebru Gündeş'in hiçbir sahnesini kaçırmadığı, hep ön planda izlediği de konuşulanlar arasında. Gündeş'i yakın markaja alan Khoshnaw, geçen haftalarda yine en ön sıradan sanatçıyı izlerken kameralara takılmıştı.

Kuzey Iraklı iş insanının Ebru Gündeş'in hiçbir sahnesini kaçırmadığı, hep ön planda izlediği de haberleri ise güncelliğini koruyorç

Gündeş'i yakın markaja alan Khoshnaw, geçen haftalarda yine en ön sıradan sanatçıyı izlerken kameralara takılmıştı.