Recep İvedik 7 çıktı mı, hangi tarihte, ne zaman çıkacak? Soruları bugün gelen haberlerle sorulmaya başladı. Şahan Gökbakar, seri filmi olan “Recep İvedik 7” filmi hazırlıklarına başladı. Peki Recep İvedik 7 konusu nedir? İşte Recep İvedik 7 fragman izleme linki.

Recep İvedik 7 müjdesi verildi. Şahan Gökbakar, Ekin Olcayto ile yaptığı bir röportajda Recep İvedik serisinin hayranlarını sevindirecek bir haber verdi. Şahan, yedinci filmin de konusunu paylaştı.Peki Recep İvedik 7 konusu nedir? İşte Recep İvedik 7 fragman izleme linki.

Recep İvedik 7 konusu nedir?

Şahan Gökbakar, 2019 senesinde verilen bir röportajda Recep İvedik 7'nin konusunu açıklamıştı. Recep İvedik 7'yi de çekeceğini ifade eden Gökbakar, sözlerine şu şekilde devam etti: "Benim olaya bakış açım, bilhassa dördüncü filmden sonra şu hal aldı: Biz şimdi Recep'i daha keyifli nereye yollayabiliriz, hangi ortamın amacıylae sokabiliriz. Daha komiğini çıkartabileceğimiz… Filmlerdeki genel matematiğimiz şu. Recep'i ait olmadığı bir dünyanın amacıylae yerleştiriyoruz ve Recep o dünyayı fethediyor. Bizim olayımız bu. O yüzden benim amacıyla her filmi düşünürken yeni olan, beni zorlayan, fazlaca uğraşmaya iten şey bu: Daha yeni nereye koyabiliriz Recep'i. Birkaç şey de buldum. Daha ileri seriler amacıyla. Devam eder inşallah. Bir iki adet fikrim vardı. Onun amacıyla da Afrika'yı seçmiştim. Şimdiki planım Uzak Doğu'ya yollamak Recep'i."

Recep İvedik 7 çıktı mı, hangi tarihte, ne zaman çıkacak?

Recep İvedik 6 ise 8 Kasım 2019 tarihinde vizyona girmişti. Ancak Recep İvedik 7 'nin çıkış tarihi şimdilik resmi olarak belli değild.  Geçtiğimiz yıllarda Şahan Gökbakar filmin uzakdoğuda geçeceğini belirtmişti. Ancak Recep İvedik 7'nin şimdilik çıkacağı tarih belli olmadı. Tahminler arasında Ağustos 2022 olarak düşünülüyordu. 

Recep İvedik 7 fragmanı izle 

Ben Bu Cihana Sığmazam şimdi topu attı! Başrol gitmek istedi, ortalık yıkıldı! Bu kadarına da pes... Ben Bu Cihana Sığmazam şimdi topu attı! Başrol gitmek istedi, ortalık yıkıldı! Bu kadarına da pes...