Şahan Gökbakar’ın her filmi ile gişe rekortmeni filmi olan Recep İvedik Amerika’nın ünlü firmasından teklif aldı.

2008 ile 2019 yılları arasında gişede izlenme sayıları ile rekor kıran Recep İvedik karakteri ile ilgili Şahan Gökbakar’a çok önemli bir geldiği idddia edildi. Amerika’nın ünlü yapım firması Disney’in dijital platformu için Şahan Gökbakar ile görüşme yaptığı bildiriliyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Netflix gibi Türkiye pazarına girmek için çalışmalar yürüten Disney Plus platformu için Şahan Gökbakar ile Recep İvedik filmlerinin yapılması konusunda anlaşma yapıldığı yönünde iddialar var.

Şahan Gökbakar: Recep İvedik ortalama Türk insanının bir mizahı

Fox TV üzerinden çalışmaları yürüten Disney Plus ekiplerinin Şahan Gökbakar ile görüşme yaptığı söylenirken Şahan Gökbakar tarafından henüz bir açıklama gelmedi.

TFF Başkanı Büyükekşi: “EURO 2024’e Gitme Konusunda Kararlıyız” TFF Başkanı Büyükekşi: “EURO 2024’e Gitme Konusunda Kararlıyız”

İlki 21 Şubat 2008'de vizyona giren, Şahan Gökbakar'ın oynadığı sinema filmi olan Recep İvedik aldığı gişe başarısının ardından serileri de çekilmiş olup toplamda 6 seriden oluşan karakterin son filmi 2019 yapımı ile Recep İvedik 6 olmuştu.