Recep Tayyip Erdoğan Hasta Mı? Hastalığı Ne? Ünlü Prof Açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hastalığı ile ilgili bu sefer ünlü profesör konuştu. Erdoğan'ın hastalığı ne? Cumhurbaşkanı Erdoğan gerçekten hasta mı? Yoksa sadece yorgun mu?

Gündem 24.07.2021 - 16:13 24.07.2021 - 16:14 Ece Sahan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hasta olduğuna dair söylentiler yıllardır devam ediyor. Ancak her söylentiden bir süre sonra Erdoğan kameralara oldukça sağlıklı şekilde görüntü veriyor.

Bu kez ise bu iddiaları ünlü profesör değerlendirdi. Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Saltık, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 21 Temmuz 2021 günü AKP mensuplarına yönelik videolu bir bayram mesajındaki hasta görünümü değerlendirdi.

Prof. Saltık Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın videoda yorgun, hasta görünümü ve ara ara uyukladığı hallerini değerlendirdi.

EPİLEPSİ Mİ?

Prof. Saltık, Erdoğan'ın epilepsi olduğu yönündeki iddialarına dair "Bu iddialar yalanlanmadı, Erdoğan'ın zaman ve mekan oryantasyonunu ve yönelimini yitirdiğini görüyoruz. Bir meslektaşımız da daha önce Erdoğan'ın narsisistik kişilik bozukluğu olduğunu söylemişti."

Saltık, "Ülkeyi yöneten insanların sağlık verilerinin paylaşılması gerekir." dedi. 

ERDOĞAN'I HASTA EDEN İÇERİDEN BİRİ TEORİLERİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daha öncede soluk yüzü ve yürümekte güçlendiği anlar olduğu iddia edilerek çok hasta olduğu yazılmıştı. Ancak bu iddialar sonrası Erdoğan kameralar karşısına oldukça sağlıklı bir halde çıkarak iddiaları yalanlamıştı.

Erdoğan'ın geçtiğimiz gün yine yorgun ve uyuklar bir haldeki görüntüsü ise yine sosyal medyada yorumlarda bazı komple teorilerine neden oldu. Sosyal medyada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın içerden kimseler tarafından hasta edildiği iddia edildi.

Öte yandan Erdoğan'ın Bülent Ecevit için söylediği geçmiş sözler hatırlatıldı. Erdoğan Ecevit için "Ecevit çok hasta görevi bırakması gerekli" ifadelerini kullanmıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@