Üniversite rektörlüğünden gelen duyuruda KPSS B puanlı işe alımlar başladı. Üstelik sözleşmeli personel alımında kadro bilgisi ve başvuru tarih detayı da iletildi. İşte iş ilanındaki detaylar...

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğü'nden gelen personel alımı bilgisi paylaşıldı. İş ilanının duyurulmasıyla birlikte hem alım yapılacak kadro, hem de KPSS şartıyla ilgili değerlendirmeler ortaya çıktı. Peki işe başvuru için hangi şartları karşılamanız gerekiyor?

KPSS B Şartı Aranıyor

Başvuru yapacak kişilerin bu şarta dikkat etmesi gerekirken, KPSS B puanınıza göre alımların değerlendirileceğini hatırlatalım. Sözleşmeli personel olarak çalışacak kişiler için önemli detaylar da paylaşıldı.

Son Başvuru Tarihi 29 Mayıs 2023

Başvuruların hali hazırda aktif olduğu ve 29 Mayıs 2023 tarihine kadar süreceği de kaydedildi. Siz de başvuru yapmak ve istihdam sağlanabilmesi adına işlemde bulunmak isterseniz bunu yapabilirsiniz. Rektörlüğün iş ilanında tüm şartlar ve detaylar açığa çıktı.

personel_11zon

Alım Yapılacak Kadrolar

1 Bilgisayar Mühendisi, ​​​​​​
1 Kütüphaneci,
1 Diyetisyen,
1 Bilgisayar Teknikeri,
1 Elektrik Teknikeri,
1 Elektrik Elektronik Teknikeri,
1 Elektrik Elektronik Teknisyeni,
1 Elektrik Teknisyeni,
2 Tesisat Teknolojisi,
5 Büro Personeli,
1 Ağaççı,
4 Destek Personeli
14 İkmal Görevlisi