Renault Clio'nun taşıt kredili kampanyası büyük ses getirdi. 0,99 faiz oranı ile otomobili satın alabileceksiniz. ÖTV indirimli araçları kredi fırsatıyla almak isterseniz işte taşıt kredisine dair güncel fırsatlar ve dahası haberimizde olacak.

Renault, ÖTV indiriminden sonra pek çok otomobilinde indirime gitti. Bu sayede sıfır araç satın almak isteyenlerin ilk duraklarından birisi yeniden Renault oldu, Renault'un Clio modeline büyük ilgi var. Haliyle sıfır otomobil satın alacaksanız sizler de bu fırsatı kaçırmayın. Üstelik kredi avantajı da sunulacak. Böylelikle düşük faizli krediden yararlanarak gönül rahatlığı ile aracınızı satın alabileceksiniz.

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

100 bin TL Taşıt Kredisi

Renault, bir yandan otomobili uygun fiyata satarken diğer yandan müşterilerine özel kredi paketleri ile karşımıza çıkıyor. 100 bin TL'lik taşıt kredisinde faiz oranı 0,99 olarak belirlendi. Böylelikle düşük faiz ile aracınızı kredi çekerek alabileckesiniz.

12 Ayda Ödeyebilirsiniz

Taşıt kredinizi 12 ay vade ile 0,99 faiz oranında ödemeniz mümkündür. Renault'un 376 bin TL seviyesine düşen otomobili başta olmak üzere pek çok model için önemli kampanyalar öne sürülüyor. ÖTV'deki indirimden faydalanmak isterseniz sizler de kredi kampanyalarına göz atabilirsiniz.

Hangi Model için Geçerli?

Söz konusu taşıt kredisi kampanyasını değerlendirme planınız var ise 2022 model Clio Joy 1.0 SCe 65 bg perakende satın alımında geçerli olduğunu vurgulayalım. Otomobil sahibi olmak isteyenler, uygun fırsatları değerlendirebilmeniz adına taşıt kredisini kullanabilirsiniz.