Bilindiği gibi ÖTV önceden yüzde kırk beş iken yüzde seksenlere çıkarılmıştır. Bu fiyata bu özellikte ülkemizde alınacak tek araba Renault Clio olarak gözüküyor

Renault ÖTV sonrası kafayı sıyırdı! ÖTV indirimi sonrası Clio fiyatları ballı kaymaklı oldu. Dünya piyasalarında olan hareketler ile oluşan kur farkı sebebi ile de çok büyük fiyat artmaları gerçekleşmişti. Dolar on sekiz lirayı aşınca gerçekten de otomobil piyasasında yaprak oynamaz durum oluşmuştu. Esnaf kan ağlamaya başlamıştı. Bu durumdan kurtulmak için devletin bazı adımlar atması bekleniyordu. İşte beklenen bu adımlar atıldı. Araç almaktan çekinenler araç almak için hazırlık yapmaya başladı.

Bu durumda sürücüler araç almaktan geri çekilirken, taşımacılık sektöründe çalışanlar da zor durumda kalmaya başlamış, bunu üzerine sektör yavaşlayıp durma noktasına gelmişti. Bu duruma dur geldi. Renault Clio fiyatlarını ÖTV indirimi sonrası çok aşağılara çekti. Durumdan memnun olan yeni araç almak isteyenler derhal harekete geçti. Renault Clio satışları patladı. Bu araç birçok kişi tarafından incelenerek satın alınmak üzere adım atıldı.

Renault Clio Fırsatı Kaçırılmamalı

Bir kereye mahsus görebileceğiniz Renault Clio fırsatını değerlendirmek elinizde. Bir an önce en yakın bayi ile görüşmeniz sizin de fikrinizi hemen değiştirecektir. Artık otomobil alınmaz diyen herkes fikir değiştirecek. Bu fiyatlar bir fırsat ve derhal değerlendirilmeli.
1898 yılında ilk olarak Fransa’da kurulan firma kısa sürede gelişme gösterdi. 1969 yılında ilk olarak Türkiye’de üretime başladı ve Toros adlı modeli ile piyasaya girdi. Günümüze kadar aynı misyon ile kaliteli ve uygun fiyata insanları otomobil sahibi yapmaya devam ediyor.

Günümüzde Renault Clio Türk halkı tarafından çok tercih edilir markaların önünde gelmektedir. Her köşede görmek olasıdır. Bu belirlenen ÖTV sonrası fiyatlar ile bunun süreceği kesinleşmiş durumdadır.

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Bu Fiyata Bu Özelliklerde Tek Otomobil Renault Clio

Güvenli bir sürüş için 360 derece kamera, özel aktif fren tertibatı ile donatılmıştır. Serbest park etme özelliği donanımlarından biridir. Akıllı kokpiti ile teknolojinin son noktası sürücüye yaşatılmaktadır.
Yalnızca sürüş keyfi değil, iç ve dış tasarımının sanatsal estetiği ile ön plana çıkmaktadır. Elektronik dikiz aynasından, hız ayarlayıcısına kadar her detay düşünülerek yapılmış bu otomobil bu fiyatlarla kaçmaz.