Twitter'da TT olan renaultmaisrezaleti nedir? Renault Mais Rezaleti olayı nedir? Renault ne açıklama yaptı? Renault sabit fiyat kampanyası altında dolandırıcılık suçlaması ile karşı karşıya kaldı!

Sosyal medya platformu Twitter'da Reanult'a dair suçlamalar dur durak bilmedi. Son olarakn işçi çıkarması ile tepki gören Renault'ta renaultmaisrezaleti TT oldu.

Twitter'de Renault müşterileri sabit fiyat kampanyası yaptığınıb söyleyerek fahiş fiyat farkı alan Renault'a büyük tepki gösterdi.

16 milyon emekli maaşı alan kişilere destek olunacak! Son dakika açıklandı! Ek ödeme Cumhurbaşkanı onayladı 16 milyon emekli maaşı alan kişilere destek olunacak! Son dakika açıklandı! Ek ödeme Cumhurbaşkanı onayladı

Renault Mais Mağdurları Twitter'da tepkilerini #renaultmaisrezaleti etiketi ile duyurdu.

Kullanıcılar Renault firmasına renaultmaisrezaleti hastagi altında şu yorumları yaptı;

FGk781GX0AACcSs

Marketler hakkında çok konuştuk. Yaptıkları fiyat zamlarını, azaltılan gramajları. Peki sıfır arabalara plaka takan bayiler olduğu söyleniliyor. Stokçu Oto Bayileri Hakkında Ne Yapılacak.. Verilen cezalar caydırıcı olmalı.

Araba kredisinin 2. Taksidi geliyor ortada araba yok. Üzerine bir de OTV farkı isteniyor. Resmi dolandırıcılık

FGk3m2OWUAIiejF

15 kasımda 100 bin TL fiyat sabitlemesi olacak diye para gönderdik şimdi de sözünüzde durmuyorsunuz. o zaman niye bu paraları gönderdik size

239 bin tl liste fiyatı olan aracın pazarlığını 247.500 den başlattınız ses etmedik. Sözünde dur

Sabit fiyat kampanyası adı altında kampanya yapıp müşterilerinden fahiş fiyat farkları isteyen firma rezilliği. 

FGk_otEXEAQ40zT