İhtiyaç kredisi alacak kişilere, yeni bir kampanya başladı. Hızlı kredi olarak Denizbank ve ING Bank hemen onay vereceği kampanyaları duyurdu. Sizlerde bu bankalar üzerinden hemen sonuç alabileceksiniz ve kredi kullanabileceksiniz. İhtiyaç kredilerinde bankalar sürekli olarak güncellenen kampanyaları müşterilerine sunan bu iki bankadan hemen kredi alabileceksiniz. Sizde eğer bir bankadan kredi kullanacaksanız, ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeye kadar kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler bu iki bankadan da aynı gün içinde kredi kullanacaklardır. Denizbank 55.000 TL’ye kadar, ING 100.000 TL’ye kadar aynı gün içinde kredi vermektedir.

Denizbank Hızlı Kredi Başvurusu SMS ile Ne Kadar Onay Aldığını Gösteriyor

Bu bankanın en kolay kredi başvuru yöntemi SMS kredi başvurusudur. SMS ile kredi başvurusu yapacaksanız Denizbank üzerinden Kredim TC KİMLİK Yazarak 3280’e mesaj atabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka ilk önce size kredi başvurusu yaptığınızı gösteren bir mesaj gönderecektir.

Daha sonra banka 5 dakika içinde ikinci mesajı atacak ve bu mesajda kredi başvurusu sonucu gelecektir. Kredi başvurusu onay alan kişiler bankanın verdiği limiti görürler. Bu limitte krediniz onay alırsa bu onaylanan limiti en yakın Denizbank şubesinden sadece kimlikle, gelir belgesiz kullanabilirsiniz.

Denizbank üzerinden ayrıca internet sitesi üzerinden de kredi kullanabilirsiniz. Banka internet bankacılığını kullanıyorsanız banka size hızlı bir şekilde onay verir ve onaylanan krediyi hesabınıza atar. SMS veya WEB kredi başvurusu yaptığınızda banka 45 gün bu sonucu sizin için bekletecektir. Olumsuz yanıt alan kişilerde 45 gün sonra kredi kullanmak için tekrardan başvuru yapabilirler. Kredi onayınızı aldığınızda eğer bir iş yerinde çalışmıyorsanız Denizbank şubesinden kredi kullanabilirsiniz.

hizlikredi-1

ING Hızlı Kredi Başvurusu Anında Yapılacak ve Sonuç Verilecek

Bu banka hem şubeden, hem internet sitesinden hem de mobil bankacılık üzerinden sizlere kredi imkanı vermektedir. ING üzerinden hızlı kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olmanız durumunda internet üzerinden 50.000 TL’ye kadar, banka şubesinden 100.000 TL’ye kadar kimlikle kredi kullanabilirsiniz.

Eğer bu bankada bir hesabınız varsa, en kolay kredi başvuru yöntemi internet bankacılığıdır. İnternet bankacılığını kullanarak anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu şekilde onaylanan krediyi de anında hesaba atacaksınız.

Banka şubesinden de kredi başvurusu yapacaksanız kimlik ve gelir belgenizi yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Banka önce kimlikle başvurunuzu alacak ve gerekli duyarsa gelir belgenizi isteyecektir. İnternet sitesi üzerinden başvuru yapacaksanız www.ing.com.tr adresine girerek kredi başvurusu yapabilir ve başvuru formunu doldurduğunuz sayfada kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Banka verdiği tüm ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade ile işlem yapacaktır. 36 ay vade ile kredi kullandığınızda dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da kredinizi kullanabilirsiniz.