2021 yılında yayın hayatına başlayacak Exxen, Şeref Bey, Hükümsüz, Vahşi Şeyler, Bu Benim hikayem, Zehirli Çicekler, Sihirli Annem, Next Top Model, Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak'lı Pişti, Arkadaşım Hoşgeldin, Rap yarışması ve Enis Arıkan'ın sunacağı p

Vakıfbank’tan Kredi Başvurusu Gerçekleştirmek İsteyen Bireyler İçin İyi Haber: 30 bin TL Ödeme Geliyor Vakıfbank’tan Kredi Başvurusu Gerçekleştirmek İsteyen Bireyler İçin İyi Haber: 30 bin TL Ödeme Geliyor
2021 yılında yayın hayatına başlayacak Exxen, Şeref Bey, Hükümsüz, Vahşi Şeyler, Bu Benim hikayem, Zehirli Çicekler, Sihirli Annem, Next Top Model, Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak'lı Pişti, Arkadaşım Hoşgeldin, Rap yarışması ve Enis Arıkan'ın sunacağı programlarla ses getirecek Exxen'de Reynmen sürprizi yaşanıyor.

Reynmen Youtuberlerle program yapacak!

Reynmen Exxen için yapacağı program belli oldu. Youtube fenomeni Reynmen, kendi formatını yayınlıyor. Orkun Işıtmak ve Buğra Kazancı gibi isimlerle program yapacak Reynmen, yeni programı için sabah saatlerinde Acun Ilıcalı etiketlerek 2 saat uykuyla çalışıyorum yorumu yaptı.

Enes Batur yok!

Reynmen, Exxen programında formatında Orkun Işıtmak ve Enes Batur'la beraber olması istendi. Ancak Reynmen'in Enes Batur'u kabul etmediği ve Buğra Kazancı kabul ettiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Yeni şarkısı rekor kırdı!

Tesadüf olmadığı Derdim Olsun, Leila gibi şarkıları sonrası Reynmen Melek isimli bir şarkı daha çıkarttı. Yine Youtube trendlerini sallayan Reynmen başarısının tesadüf olmadığı tescillendi.

Hasan Can Kaya konuk olacaklar..

Reynmen, Orkun Işıtmak ve Buğra Kazancı'nın Hasan Can Kaya sunumuyla ekranlar gelecek Konuşanlar programında yer alacağı öğrenildi. İlk bölüme Reynmen konuk olduğu ve çok iyi konuştuğu bol çapraz aldığı gelen bilgiler arasında.