Show Tv ekranlarında sezon başında büyük bir iddia ile başlayan, ilk etapta hayli ses getiren ama reytingleri giderek düşen Üç Kuruş dizisi adım adım finale yürüyor.

Bu sezon sonunda Türk televizyonlarında patır patır bir yaprak dökümü yaşanacak. O dökümü en çok hissedecek kanallardan biri de Show TV olacak. Bir dönem Çukur, İçerde gibi reyting rekortmeni yapımları bünyesinde bulunduran Show Tv’nin şu an elinde kala kala sadece Güldür Güldür kaldı. Bir türlü dizilerinin reyting sonuçlarında yüzü gülmeyen Show TV, Oğlum, Baba, Üç Kuruş gibi dizilerde bu reyting yoksunluğuna bir son vermek için sezon başında kolları sıvadı. Ancak Show TV’nin uğradığı reyting gazabı kaldığı yerden devam etti. Başladığında reytinglerin zirvesini zorlayan o dizinin final yapacağı iddiası bir anda sosyal medyayı salladı. İşte haberin detayları…

NEREDEN NEREYE

Reyting nankörlüğüne direnemedi Show TV fişini çekti! Zirveden yuvarlanarak finale! Hayranları yasta... Roman mahallesinde geçen ve mafya ile polis çatışmasını konu edinen Üç Kuruş dizisi ilk yayınlandığı dönem çok sevildi. Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu, Nesrin Cavadzade gibi isimleri kadrosunda bulunduran dizi özellikle Aslıhan Malbora’ya şöhretin kapılarını tamamen açtı. İlk bölümü 1 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan Üç Kurul’un yönetmenliğini Sinan Öztürk, senaryosunu ise Damla Serim ve Eset Akçilad üstleniyor. Başladığı dönem ekranlarda fırtınalara estiren, pazartesi akşamları Show Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan Üç Kuruş’un final yapacağı iddia edildi. Hem de son bölümün tarihi bile paylaşıldı. İşte Üç Kuruş’un final tarihi…

 Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?  Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

BİR TÜRLÜ İVME YAKALAYAMADI

İçerde ve Çukur’dan beklediği başarıyı Üç Kuruş’tan da bekleyen Show TV bir türlü beklediğini bulamayınca final kararını tek seferde verdi. İddiaya göre ekranda 18 haftayı geride bırakan Üç Kuruş 30 Mayıs’ta son kez ekranda olacak ve yayınlanan 28.bölümüyle ekranlara veda edecek. İddianın devamında ise dizinin yapımcılarının çoktan Çukur’a benzeyen bir dizi için kolları sıvadığı belirtildi.

Diğer bir iddia ise Üç Kuruş’un final tarihinin 27 Mayıs olacağı yönünde. Tüm bu iddialar henüz doğrulanmazken final iddiası kısa sürede yankı uyandırdı.