Bu sezonun en çok adından söz ettiren, reyting rekorları kıran 2 dizisi birleşiyor. İzleyici kitlesi de genel olarakn aynı olan 2 dizinin birleşme bölümü merakla bekleniyor.

Sinem Ünsal Kıvanç Kılınç’ı Aldattı mı? Halit Özgür Sarı İçin Miydi Her Şey? Bir Set Aşkı Daha Yuva Yıktı! Sinem Ünsal Kıvanç Kılınç’ı Aldattı mı? Halit Özgür Sarı İçin Miydi Her Şey? Bir Set Aşkı Daha Yuva Yıktı!
Bu sezonun en çok adından söz ettiren, reyting rekorları kıran 2 dizisi birleşiyor. İzleyici kitlesi de genel olarakn aynı olan 2 dizinin birleşme bölümü merakla bekleniyor.

TRT'nin reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı ile TV8'in reyting rekorları kıran dizisi Kırmızı Oda dizisi birleşiyor. Gülseren Budaycıoğlu'nun iki eseri de birleşme bölümü ile izleyiciyle buluşuyor.

Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah'un yer aldığı TRT1'in Masumlar Apartmanı dizisinde büyük bir gelişme yaşanacak. Masumlar Apartmanı dizisi Gülseren Budaycıoğlu'nun bir başka reyting rekorları kıran dizisi Kırmızı Oda ile birleşiyor.

TV8'de yayınlanan ve başrollerinden Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisi de bu sezonun en çok konuşulan işlerinden biri olmuştu. 2 dizi birleşme bölümü ile ekrana gelecek. Reyting rekortmeni 2 dizi Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda dizisi birleşme bölümü yakında seyirci ile buluşacak.

BİRLEŞME BÖLÜMÜ!

Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda birleşme bölümünde Han karakteri, İnci'nin isteği ile psikoloğa gitmeye ikna olacak. Son bölümde İnci karakteri Han'a çöp toplama sorunu için bir uzmandan yardım alması gerektiğini söyler. İnci "Tanıdığım bir psikolog var, yeri Taksim'de" diyerek Kırmızı Oda mesajı verir.

Bu sahne sonra sadece Han'ın mı yoksa Safiye, Gülben ve Neriman'ın da yardım alıp almayacağı merak edildi. Sosyal medyada özellikle Safiye'nin Kırmızı Oda'ya konul olacağı birleşme bölümünün büyük ses getireceği görüşü hakim oldu.

Gülseren Budaycıoğlu'nun bu sezon ilk olarak adından söz ettiren dizisi Kırmızı Oda ilk bölümü ile çok beğenilmiş ancak diziyi eleştirenler de olmuştu. Dizinin büyük bir acıtasyon içerdiğini savunan bazı kişiler özellikle başka dizileri tecavüz, kadının dayak yemesi vb gibi şeyler dolayısıyla eleştiren kimi kimselerin sırf daha loş çekim ve entelektüel oyuncular yer alıyor diye bu diziyi övmesini eleştirmişti.