Çöp evde bulunan şarkıcı Engür Kalender'in "Gülben beni eve kilitledi" demesi üzerine Engür Kalender Kimdir? sorusu sorulmaya başlarken merak edilenlerden birisi de neden Gülben Ergen'i hedef aldığı ve Gülben Ergen ile neler yaşadığı oldu.

Yıllar önce İbrahim Tatlıses ile şöhreti yakalayan ancak uzun süredir ekranlarda görünmeyen Engür Kalender'in en son çöp evde yaşadığı ortaya çıkmış ve sonrasında ise kendisini Gülben Ergen'in eve kapattığı iddiası ile magazin sayfaları karışmıştı.

Reha Muhtar Adeta Canavar Çıktı! Kızları İfade Verince Dehşet Ortaya Çıktı! Demirle Darp! Reha Muhtar Adeta Canavar Çıktı! Kızları İfade Verince Dehşet Ortaya Çıktı! Demirle Darp!

Çöp evde yaşadığı ortaya çıkmıştı... Şizofreni tanısı konulan Engür Kalender hastaneye yatırıldı

"Beni bu eve Gülben Ergen kilitledi ve dışarı çıkmama izin vermiyor" sözleri sonrası sosyal medya hesabından "Eminim doğrudur, anahtar cebimde" diyerek iddiayı yalanlayan Gülben Ergen gündem oldu.

Gülben Ergen kimdir? - Yeni Akit

Engür Kalender'in " Gülben Ergen'in askerlerinin kapıda kırmızı bir kamyonun içinde bekliyor. Beni bu eve Gülben Ergen kilitledi ve dışarı çıkmamı istemiyor" dediği iddiası ve sonrasında Ergen'in tavrı "kavgalılar mı? nereden tanışıyorlar? ne yaşadılar?" sorularını akıllara getirdi.

Yaşanılanların ardından ünlü sanatçı Ergen Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımda "Eminim. Kesin doğrudur, anahtar cebimde"demekle yetindi.

cop-evde-bulunan-sarkici-engur-kalender-gulben-15201699_3308_m