34 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna ve ünlü rapçi sevgilisi Asap Rocky ilk çocuklarını kucaklarına almanın heyecanını yaşıyor. Ünlü şarkıcı Rihanna 13 Mayıs 2022 tarihinde Los Angeles’taki bir hastanede bebeğini dünyaya getirdi. Asap ile Rihanna’nın bebeğinin cinsiyeti merak konusu oldu.

Yaklaşık iki yıldır dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna ile ünlü rapçi Asap Rocky aşk yaşıyor. Gerek şarkıları gerekse de cesur kıyafetleri ile sürekli gündemde yer alan ünlü şarkıcı Rihanna ile sevgilisi Asap Rocky ilk bebeklerini kucaklarına aldı. 13 Mayıs 2022 tarihinde doğum yapan ünlü şarkıcı Rihanna’nın doğumunu herkesten gizlediği ortaya çıktı. Ünlü şarkıcının bebeğinin cinsiyeti de merak konusu oldu. İşte detaylar haberimizde…

3_1280x720-11

Rihanna Doğum Yaptı!

Hamileliği boyunca giydiği cesur kıyafetler ile hem gözleri kamaştıran dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna hiç beklemediği bir haber ile magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sosyal medyada olan iddialara göre Rihanna ihanete uğramıştı. Ünlü rapçi Asap Rocky ile ilk bebeklerini kucağına almak için gün sayan Rihanna, sevgilisi tarafından aldatıldığı söylenmişti. İddialar karşısında sessizliğini koruyan ünlü şarkıcı Rihanna’ın hayranları bu haber ile oldukça üzülmüştü.

Sosyal medyada ortaya atılan iddiaya göre Asap Rocky, tasarımcı Amina Muaddi ile ilişki yaşadığıydı. Ancak Muaddi bu söylentiler karşısında sessizliğini bozarak ortaya atılan iddiaları yalanlamıştı. Konu ile alakalı olarak Muaddi, “Sosyal medyada bu kadar hızla yayılan asılsız bir yalanın; bir yanıtı ya da açıklamayı hak etmediğine inandım her zaman. Özellikle de bu kadar 'aşağılık' olanların. Başlangıçta böylesine kötü niyetle uydurulan bir dedikodunun, ciddiye alınmaması gerektiğini düşündüm. Ama öyle bir toplumda yaşıyoruz ki insanlar gerçek olup olmadığına bakmaksızın her konu hakkında çok hızlı bir şekilde konuşuyor. Konuşmak zorunda hissettim, çünkü bu sadece bana değil büyük saygı ve sevgi duyduğum insanlara da yönelik” açıklamalarında bulunmuştu. Ardından ünlü şarkıcı Rihanna ile sevgilisi Asap Rocky el ele görüntülenmişti.

11_1280x720

Bebeğinin Cinsiyeti Ortaya Çıktı!

Rihanna ile Asap Rocky geçtiğimiz ocak ayında bir fotoğraf çekimi yaptırarak bebek beklediklerini açıklamıştı. En son 9 Mayıs 2022 tarihinde kamera karşısına geçen Barbadoslu şarkıcının doğum yaptığı öğrenildi. Ünlü şarkıcının bebeğinin cinsiyeti de merak konusu oldu.

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna hamileliği ile ilgili olarak bazı açıklamalarda bulunmuştu. Başarılı şarkıcı Rihanna bu dönemin göründüğü gibi rahat geçmediğini ve normal olmayan aşermelerin yanında inanılmaz bir yorgunluk yaşadığını açıklamıştı. Kendisini nasıl hissettiğine yönelik olarak Rihanna, “Harika hissediyorum, bazen aşırı yorgun ve buna alışkın değilim. Gecenin herhangi bir saatinde uyanık kalabiliyordum ama şu an bedenim her dakika bana 'şu an uyuman gerekiyor’ diyor” ifadelerini kullanmıştı.

Bebeğini kucağına almaya sayılı günler kala ünlü şarkıcı Rihanna hem hamilelik boyunca tercih ettiği cesur kıyafetleri ile hem de sevgilisi Asap Rocky ilgili olarak “İlk başta büyülü bir değişim yaşayacağımı düşündüm ama hala aynı kişiyim” dedi. Öte taraftan yeme düzenine ilişkin olarak da Rihanna, “Normalde tatlıdan nefret ederim ama bana çikolata kaplı bir donut ile gelirsen kalbimi kazanırsın" demişti.

Sorular; Kaset Devri Mesut Yılmaz ve Mehmet Cengiz İle mi Başladı? Mehmet Cengiz'in Aracı Olduğu Başka Kasetler Var mı? Sorular; Kaset Devri Mesut Yılmaz ve Mehmet Cengiz İle mi Başladı? Mehmet Cengiz'in Aracı Olduğu Başka Kasetler Var mı?

34 yaşındaki başarılı şarkıcı Rihanna hamilelik kıyafetleri ile ilgili olarak “Hamile olduğumu öğrendiğimde, hiçbir şekilde hamilelik kıyafeti almaya gitmeyeceğimi düşündüm" diyen Rihanna, farklı kıyafetler giymeyi sevdiğini belirtmiş ve "Sırf vücudum değişiyor diye bu yönümü değiştirmeye çalışmayacağım" açıklamalarında bulunmuştu. Ayrıca "Hamile bir kadın için 'uygun' sayılan kalıpları yeniden şekillendirdiğimizi umuyorum. Vücudum şu an harika şeyler yapıyor. Bundan utanacak değilim. Bu süreç kutlanmalı. Neden hamileliğini saklayasın ki?" açıklamalarında bulunarak gelen eleştirileri de cevaplamıştı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna ile sevgilisi Asap Rocy ilk çocuklarını 13 Mayıs 2022 tarihinde kucağına aldı. Öğrenilen bilgilere göre ünlü çiftin bir erkek çocuklarının olduğu söylendi.