Rojda Demir ve Melis İşten'den Maraşlı Ekibine Sert Gönderme! Diziden Kovuldular Mı?

ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı'da olaylar! Rojda Demir ve Melis İşiten apar topar çıkarıldıkları Maraşlı dizisine ağır ithamlarda bulundu!

Dizi Haberleri 30.06.2021 - 00:06 30.06.2021 - 00:20 Ece Sahan

Burak Deniz ve Alina Boz'un başrolünde yer aldığı Maraşlı dizisinde aniden oyuncualr apar topar çıkarılmış ve seyirci dumura uğratılmıştı.

Maraşlı dizisinden Rojda Demir ve Melis İşiten'de ayrılık sahneleri dahi olmadan diziye veda etmek durumunda kalmıştı.

Maraşlı dizisinin final yapması beklenirken sürpriz bir paylaşım geldi. Rojda Demirer ve Melis İşten, Maraşlı dizisine göndermede bulundu.

KAVGA MI ETTİLER?

Roja Demirer ve Melis İşiten diziden apar topar gönderilmişti. Diziden bir anda çıkan iki ünlü oyuncu bugüne kadar sessizliğini korumuştu.

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Maraşlı'da neler oluyor kimse akıl sır erdiremiyor. Dizi reytinglerde zirverde yer almasın rağmen final kararı aldı.

Öncesinde ise son bir sürpriz deneme ile önemli oyuncularını diziden çıkartan Maraşlı yapımcısına göndermeler başladı.

Maraşlı dizisinde Firuzan karakterine hayat veren Rojda Demirer'in rolü ilk başlarda derin bir karkater olarak izlenim vermiş ancak daha sonra rolü epey bir azalyılmıştı. Aynı şekilde Melis İşten'İn canlandırdığı Dilşat karakteri de beklenildiği gibi bir karakter çıkmamıştı.

2 güzel oyuncu daha sonra Azizi Türel ve İlhan Türel karakterlerinin ölerek diziden çıkmasıyla kendileri de sessiz sedasdız diziden çıkarılmışlardı.

MARAŞLI'NIN TEK KAZANIMI...

Rojda Demirer, Melis İşten ile paylaştığı fotoğrafa yazdığı not ile gönderme yaptı!

Rojda Demirer, rol arkadaşı Melis İşten ile karesini paylaştı ve "Maraşlı!nın en kıymetli kazanımı canım Melis İşten doğmuş bugün. Bu fotoğrafları da bugüne saklamamız iyi olmuş" diye yazdı.

Bu gönderinin altına kullanıcılar "Bu karakterlere ne oldu? Anlamsız bir şekilde hiç bir açıklama yapılmadan diziden ayrıldılar" diye yazdı. Bu yorumlara ise iki ünlü oyuncu da sessiz kaldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@