Roma'da bonservisi bulunan ve şu an Galatasaray'da top koşturan Nicolo Zaniolo için takımlardan teklifler geliyor. Fenerbahçe ve Galatasaray, bonservis alabilmek için Roma'ya teklifte bulundu. Peki sarı lacivertli kulüp ile sarı kırmızılı ekip toplamda kaç milyon euro önerdi?

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur, yaptığı açıklamada bonservisi Roma'da olan Nicolo Zaniolo için ne kadar teklifte bulunulduğunu belirtti. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın yaptığı tekliflere tek tek değinen Timur, açıklamasıyla gündem oldu.

Fenerbahçe Zaniolo'ya Ne Teklif Etti?

Erden Timur'un açıklamasında Fenerbahçe'nin Zaniolo için 16 milyon euro net ve 5 milyon euro da bonuslarla olmak üzere toplamda 21 milyon euro teklif ettiği öğrenildi. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin futbolcunun bonservisini alabilmek için yoğun çaba harcadığı ve teklifte bulunduğu gelen bilgiler arasında.

Galatasaray'ın Zaniolo Teklifi de Belli Oldu!

Galatasaray Nicolo Zaniolo için 5 yıl vade ile 15 milyon euro ödeme yapacağı ve ek bonuslarla birlikte toplamda 18 milyona varan ödeme yapabileceğini iletti. Ek bonusların Şampiyonlar Ligi'nde iki kez son 16'ya kalması durumunda 1 milyon ve çeyrek finalle yarı finale kalınması durumunda ise birer milyon euro da o zaman verileceği ifade edildi.