Juventus'un Portekizli süper yıldızı Cristiano Ronaldo, 2022 Dünya Kupası Elemeleri'nin A Grubu'nda yapılan Sırbistan-Portekiz maçında adeta çileden çıkmıştı. Karşılaşmada 11 ve 36'ıncı dakikada Diogo Jota'nın golleriyle 2-0 öne geçen Portekiz, daha sonr

Premier Lig'de teknik direktör rekoru kırıldı: 13 hoca değişti Premier Lig'de teknik direktör rekoru kırıldı: 13 hoca değişti
Juventus'un Portekizli süper yıldızı Cristiano Ronaldo, 2022 Dünya Kupası Elemeleri'nin A Grubu'nda yapılan Sırbistan-Portekiz maçında adeta çileden çıkmıştı. Karşılaşmada 11 ve 36'ıncı dakikada Diogo Jota'nın golleriyle 2-0 öne geçen Portekiz, daha sonraki dakikalarda skoru koruyamamıştı. 46'da Aleksandr Mitroviç ve 60'da Filip Kostic'in golleriyle skoru eşitleyen Sırbistan, Portekiz'i şoke etti. Mücadelede 90+3'te Ronaldo'nun çektiği şutu Sırbıstan defansı çizgiden çıkarmış ancak Portekiz yedek kulübesi ve oyuncular topun çizgiyi geçtiğini belirtmişti.


Ronaldo adeta küplere bindi!


Karşılaşmanın hakemi gol kararı vermeyince küplere binen Ronaldo, maçın hakemi son düdüğü çalmadan sahadan çıkmak için kenara yöneldi. Çizgi hakemine itiraz eden ve sarı kart gören Ronaldo, adeta çıldırdı. Hakemin kararının yanlış olduğunu söyleyen Ronaldo, kaptanlık pazubandını büyük bir sinirle yere fırlattı ve sahayı terk etti.Karşılaşmanın ardından açıklamada bulunan 36 yaşındaki yıldız futbolcu, Portekiz'in kaptanı olmanın hayatındaki en büyük gurulardan biri olduğunu ancak bazen haksızlıklar karşısında çileden çıkabildiğini aktardı.


6 aylık bebeğin tedavi masrafları için kullanılacak!


Dünya Kupası Elemeleri A Grubu'nda oynana 3 maçın ardından Portekiz ve Sırbistan 7'şer puanla grubun zirvesinde yer aldı. Grubun dördüncü maçlarında Portekiz-İrlanda ve Sırbistan-Lüksemburg maçları oynanacak. Karşılaşmayla ilgili verilmeyen golden daha çok bir başka olay ön plana çıktı. Portekizli yıldızın yere fırlattığı kaptanlık bandına ulaşan bir hayır kurumu, Ronaldo'nun kullandığı bandı açık artırmaya sunacak. Satılan kaptanlık bandından elde edilecek gelir, kas hastalığı bulunan 6 aylık bir bebeğin tedavi masrafları için kullanılacak.