Sosyal medya hesaplarından Türkiye'de yaşanan enteresan ve mantık dışı konular ile dalga geçerek video hazırlayan Röportaj Adam'ın film setine gerçekleşen polis baskını gündem oldu...

Sosyal medyada 'Röportaj adam' olarak ünlenen ve videoları milyonlarca kez izlenen Mahsun Karaca'nın başrolünde yer aldığı “İllegal hayatlar” filminin setine polis "miting yapılıyor zannederek" baskın düzenleyince sosyal medyada adeta kahkaha krizine girdi.

İstasyon Meydanında yapılan mitingi gerçek zanneden polis, sete baskın yapıp izinsiz miting yapıldığını söyleyerek son vermesini istediği ve kalabalığın dağılmasını söylediği anlar "malzeme Röportaj Adam'ın ayağına yürüyerek geldi" yorumları ile sosyal medyada yer buldu.

Şaka Gibi Skandal! Hazine'ye Ait Yaklaşık 70 Bin Konut "KAYIP" Sayıştay Raporları Bomba Oldu! Şaka Gibi Skandal! Hazine'ye Ait Yaklaşık 70 Bin Konut "KAYIP" Sayıştay Raporları Bomba Oldu!

Adana Masası isimli Instagram hesabının haberine göre, İstansyon Mahallesi'ndeki miting çekimi sırasında izinsiz miting yapıldığı ihbarı üzerine olay yerine gelen polisler kalabalığın dağılmasını isteyince set ekibi ise miting yapmadıklarını film seti olduğunu belirtti.

Ancak valilikten izin aldığını gören polisler setten ayrılsa da neden oldukları kareler sosyal medyada günün eğlencesi oldu.

İşte o anlar: