Kendinizden daha büyük olmak zenginliğin bir işaretidir. Onu bu tür bir yara ameliyatı geçirirken görmek, kısa sürede zengin olacağının bir işareti olarak yorumlandı.

Kendinizden daha büyük olmak zenginliğin bir işaretidir. Onu bu tür bir yara ameliyatı geçirirken görmek, kısa sürede zengin olacağının bir işareti olarak yorumlandı. Rüyada acı çekmek rüyayı gören kişinin ferahlığına, esenliğine ve huzuruna kavuşacağının müjdesidir. Güzel haberler alınacak sevindirici gelişmeler yaşanacak, yeni kararlar alınıp bunlardan yana yüzü  gülecek ve hiçbir derdi kalmayacağına delalet etmektedir. Rüya sahibinin akan gözyaşının dinmesine, geçmişte yaşadığı kötü günlerin sona ermesine, unutmasına ve artık yarınlara daha mutlu ve umutla bakacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada bir yerinin acıdığını duymak ve görmek acıyan yerin bir çıban veya çıbana benzer bir yara var ise kısmete, yarayı ameliyat yaptırdığını görmüş ise kısa zamanda maddi durumunun düzeleceğine delalet etmektedir. Ellerde acı hissi var ise bolluk bereket ve maddi kazanca yorumlanmaktadır. Acıyı hisseden kişi siz iseniz bu sıralar gereksiz yere moraliniz bozulabilir veya canınız sıkılabilir. Rüyada çekilen acı gerçek bir mutluluğu simgelemektedir. Acı hissi ile ağlamak yapacağınız işin sonunda menün olmak için yorulmaktadır.

Rüyasında acıyı hisseden ve vücudunda veya kafasında acı veya acı olduğunu hayal etmek, başkalarına özel işlerini anlatmaması, bazı şeyleri kendisine bırakması gerektiğini gösterir. Ağrıyı tedavi etmek için ilaç aldığını görmek, ona büyük bir adam tarafından yardım edileceğini gösterir. Ağrıyan bölgede benzer yaralar veya yaralar varsa, kısmete yorulmaktadır. Yaranın ameliyat olduğunu görmek, kısa sürede zenginleşeceğini gösterir. Bazen bu gerçek acıyla ilgilidir. Sembolik olarak acı duygusaldır. İyi ifade ediyor. Bu, rüyayı gören kişinin rahat bir yaşam sürdüğünü ve onu mutlu edecek şekilde geliştiğini gösterir. Zor dönemin sonu da bunu açıklıyor.

Rüyada Acı Hissetmek


Rüyada acı hissetmek gibi rüya görenlerin etrafındakilere karşı dikkatli davranması gerektiğini gösterir. İnsanlara bir an önce güvenmemeleri ve dikkatli olmaları gerektiğini gösterir.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek


Rüyada diş ağrısı çekmenin tabiri ise şu şekilde ifade edilmektedir. Hayatta olacak güzel gelişmelerden habercidir. Bu da rüyayı gören kişinin hayatında olumlu olayların olacağını gösterir. Bu da tüm dileklerin gerçekleştiğini ve kariyerin gelirinin arttığını gösterir.