Bir rüyada çeşmeden yıkanan kişi, nazik ve zengin bir şekilde anlatılır. Rüyasında akan çeşmenin berrak ve berrak tatlı suyunu gören kişi, zenginlik ve refahın bir göstergesidir ve hayatı bir o kadar da güzel ve temiz olacaktır.

Bir rüyada çeşmeden yıkanan kişi, nazik ve zengin bir şekilde anlatılır. Rüyasında akan çeşmenin berrak ve berrak tatlı suyunu gören kişi, zenginlik ve refahın bir göstergesidir ve hayatı bir o kadar da güzel ve temiz olacaktır. Rüyadaki akan çeşmenin bir kişinin davranışına karşılık geldiğini söylemiştir. Rüyada çeşme görmek mutluluk demektir.

Çeşmenin rüyası iyi kabul edilir. Su içmek için temiz bir çeşme açan kişinin kendi hayali olacaktır. Çeşmeden berrak su geliyorsa para var, çamurlu su geliyorsa zorluk var demektir. Temiz bir çeşme, iyi ve hayırlı bir şeydir. Bekar bir adam rüyasında bir çeşme görürse, bu mutlu ve saf aşk demektir. Evli erkekler ve kadınlar için bu rüya bereketlidir. Alimlerin söyleyişine göre, bulutlu çeşmelerin kötü haberler ve talihsiz haberler verdiğini söylemektedirler. Çeşmeler en büyük mutluluktur. Çeşmede yıkanmak can sıkıntısından ve hastalıktan kurtulmak demektir. Ömrü suyla karşılaştırırsak, bir insanın bir çeşmede yaşadığı yıl sayısına benzer. Yani insanın hayatı bir gün bitecek ama çeşmedeki su hiç bitmeyecek.

Rüyada Çeşmede Berrak Su Görmek


Rüyada çeşmeden berrak su görmenin anlamı eğer su berrak geliyorsa para var, çamurlu su geliyorsa zorluk var demektir. Temiz bir çeşme, iyi ve hayırlı bir şeydir. Bekâr bir adam rüyasında bir çeşme görürse, mutluluk ve saf aşk demektir. Evli erkekler ve kadınlar için bu rüya bereketlidir. Bulutlu bir çeşme, kötü haberlerin ve kötü haberlerin bir işaretidir. Rüya sahibinin iş yaşatışında önemli başarılar elde etmesine dair gelişmelerle alakalı yorumlanmaktadır. Ayrıca bu başarının büyük takdir toplamasına ve iyi bir mevkiye gelmesine delalet etmektedir.  Yüksek bir kazanç elde edilmesi ile beraber ayrıca yüklü miktarda mal ve mülke de sahip olunmasına yorumlanmaktadır. Bu büyük başarının aile hayatında da onlar ile beraber güzel bir yaşantının sürmesine işaret etmektedir.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek


Rüyada çeşmeden su içmek tabiri şu şekil bilinmektedir. Çeşmeyi rüyada görmek kısmet olarak yorumlanır. Bir rüyada çeşmeden su içmek, bu dünyada ve ötesinde iyi işleri ve iyi işleri gösterir. Çeşmenin çanağını bulup bulamadığını görmek, bilmek istediği ilim peşinde olduğunu gösterir, çeşmeyi bulursa bilgiye sahip olur. Çeşme başında su içmek ya da rüyalarınızda ellerinizi ve yüzünüzü yıkamak, hepsi temiz ve pürüzsüz bir şekilde yaşamaya devam edeceğinizi gösterir. Çeşmedeki su tatlı su ise, içilebilsin, yani hayat hastalıklardan kurtulacak ve vücudu sağlıklı tutacaktır. O zaman su içmeyecek kanıtı var demektir. Çeşmede kişinin hayatını etkileyecek bazı arızalar, hafif rahatsızlıklar ve bazı sorunlar olacaktır.

Rüyada Mermerden Çeşme Görmek


Rüyada mermerden çeşme görmenin rüya tabiri üzüntü ve kederin gitmesine, ferahlığın ve mutluluğun gelmesine, güzel çocuğa menfaat sahibi olan insanlara, yüksek eve ve bol rızka işaret etmektedir. Rüyada mermerden çeşme görmek güzel günlerin boşa geçirildiğine işaret olarak gösterilmektedir. Rüyasına akar çeşme ve akarsu gibi şeyler görmek ömrün uzunluğuna ve dertsiz tasasız bir hayat sürmeye işaret etmektedir. Geri plana düşüleceğine sorunların kötü olayların büyük bir adım atılarak ortadan kaldırılacağına mutluluk veren gelişmelerin kısa süre içinde yaşanacağına çekilen yokluğun unutulacağına, kazancın güncen güne azalmasına, güzel günler ile karşılaşılmasının işareti olarak gösterilmektedir.