Amazon Prime de yayınlanacak olan Rüyanda Görürsün filmi için geri sayım başladı. Peki Rüyanda Görürsün çekimleri ne zaman başlayacak? Rüyanda Görürsün filmi ne zaman yayınlanacak?

Amazon Prime de yayınlanacak olan Rüyanda Görürsün filmi için geri sayım başladı. Peki Rüyanda Görürsün çekimleri ne zaman başlayacak? Rüyanda Görürsün filmi ne zaman yayınlanacak? Amazon Prime ülkemiz pazarına girdiğinden beridir ki özellikle Türk yapımları merakla araştırılıyor. Murat Boz ve Burcu Özberk'i aynı projede buluşturan Rüyanda Görürsün filmi detayları yavaş tyavaş oluşmaya başlarken, en merak edilen konu ise Rüyanda Görürsün ne zaman başlayacak? Rüyanda Görürsün Amazon Prime çekimleri ne zaman başlayacak? sorularının yanıtları olmakta. 

Murat Boz'un filmlerinin romantikliği ve komediliği izlenme sayılarını milyonlara taşırken, başarılı oyuncu ve şarkıcının yanına bir de Burcu Özberk gibi başarılı bir isim olursa,  gerek ne zaman çıkacağı gerekse de çekimlerinin ne zaman başlayacağı konusu gündeme çıkar tabbi ki de usta iki isimi bir araya getiren yapım Rüyanda Görürsün detayları sizlerle.

 Elimize ulaşan bilgilere göre Eylül ayında çekimlerinin başlayacağını öğrendiğimiz Rüyanda Görürsün filmi romantik komedi tarzında çekilecek olup, Amazon Prime paralı platformda yayınlanacak. 

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?