Saat: 22:12 Açıklandı: Sizlere Ödeme Olarak Hesaplarınıza 20.000 TL Yatacak! Bankalar Açıklama Yaptı!

İş bankası ve 2 bankadan duyuru! Başvuru yapanlara müjdeler geldi! İş bankası ve 2 bankadan duyuru! Başvuru yapanlara müjdeler geldi!

Son zamanlarda yapılan ihtiyaç kredisi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi, Denizbank, Akbank ve Yapı Kredi Bankası bugün itibariyle yapmış oldukları duyurular sonrasında yarından sonra başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşlar için kimlik numaralarına göre, 20000 TL ödeme vereceğini açıkladı. Banka hesapları üzerinden ve iban numaraları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kimlik numaraları üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında sizlere hızlı bir şekilde kredi ödemesi verileceği açıklandı. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank, hemen kredi onayı vermektedir. 

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, kredi başvurunuzu cep telefonunuz üzerinden SMS atarak hep aynı gün içinde yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik, kumarı'sını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. Cep telefonunuz üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi başvurusunda bulunacak olur, aynı gün içinde hesaplarında ödemeler yapılarak kredi imkanı sağlanacak ve onaylanan bu kredileri Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlemlerinizi yaparak, kredi kullanmış olacaksınız. 

DENİZBANK

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak için mobil uygulamalar üzerinden hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanıyor. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuçlarını hemen öğrenebilmektedir.  Denizbank üzerinden cep telefonunuz aracılı ile birlikte SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak boşluk bırakın doğum tarihinizi yazdıktan sonra 32 80 numarasına bu mesajı gönderin. 

YAPI KREDİ BANKASI 

20000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, kredi şartlarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yaptırabilmektedir. 20000 TL kredi başvurusunu, yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak hemen yapabilirsiniz.