Saba Tümer bikinili göze hitap etti! EDHO Hızır Reis Oktay Kaynarca evleniyor mu

Saba Tümer bikinili göze hitap etti! Televizyonun aranan yüzü Saba Tümer bikinili büyüledi! Saba Tümer bayram tatilini fırsat bildi ve yakın arkadaşı EDHO Hızır Reis Oktay Kaynarca evleniyor mu merak

Dizi Haberleri 12.05.2021 - 12:58 12.05.2021 - 13:08 Berkay Keskin

Saba Tümer bikinili göze hitap etti! Televizyonun aranan yüzü Saba Tümer bikinili büyüledi! Saba Tümer bayram tatilini fırsat bildi ve yakın arkadaşı EDHO Hızır Reis Oktay Kaynarca evleniyor mu merak ediliyor!

Saba Tümer göze  hitap etti!

Saba Tümer yazı erken getirdi! Televizyonun aranan yüzü Saba Tümer 2021 yazını erken getirdi. 

Tam kapanma sürecinde soluğu Bodrum'a alan güzel sunucu, kilolarına rağmen Bikini giymekten çekinmedi. Saba Tümer aldığı kiloler dikkat çekti!

Saba Tümer bikinili büyüledi!

Ekranların vazgeçilmez isimleri arasında yer alan SAba Tümer, Bodrum'da tatilini sürdürüyor. Dekots kampına giren Saba Tümer, güneşlenmek için çıktığı sahilde büyüledi. 50 yaşında Saba Tümer bikinili halleri dikkat çekti.

Saba Tümer bikinili show yaptı! Video

Saba Tümer aldığı kilolar olay oldu!

Saba Tümer aldığı kilolardan kurtulmak için Bodrum'a gittiği öğrenildi. Sosyal medyadan bol bol fotoğraf çektiren ve paylaşmaya başlayan Tümer'in kilo vermek için çaba sarfettiği biliniyor.

Hızır EDHO sözleri olay oldu!

Oktay Kaynarca ve Saba Tümer geçtiğimiz günlerde mücevher firmasında karşılaştı. Saba Tümer evde kalmadı ben alacağım evleneceğiz şakası hayranlarını ciddiye aldı. Ancak Oktay Kaynarca ve Saba Tümer yakın arkadaş olduğu biliniyor ve evlilik yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@