Sabah resmi gazetede açıklandı! Uygun faiz oranları ile 40.000 TL kredi ödemesi, Emekli ve sigortalılara verilecek!

Resmi gazete üzerinden açıklanan ve 40000 TL kadar yemekli ve birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşlara verilecek olan nakit kampanyası ile ilgili duyuru paylaşıldı. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen emekli ve sigortalı olarak çalışan vatandaşların, Ziraat Bankası başta olmak üzere, Halkbank ve Vakıfbank, üzerinde hesabı olmaları durumunda 40000 TL 36 ay vadeli kredi ödemesi alabileceği haberi verildi. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, şubelere gitmeden işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde sizlerde işlemlerinizi yapmak istiyorsanız, banka şubeleri üzerinden kredi işlemlerinizi 5 dakika içerisinde yapabilirsiniz. 

BAŞVURU

40000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, düşük faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi gerçekleştirebiliyor. 40000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirmek için hemen aynı gün içinde işlem yapabilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarınızı yatırarak kullanabileceksiniz. 3 ay ertelemeli olarak alabileceğiniz bu kampanyalarda özellikle emekli olan vatandaşların emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde ödenmektedir. 

Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Ödenecek? 2023 Şubat Sosyal Destek Ödemeleri Güncel! Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Ödenecek? 2023 Şubat Sosyal Destek Ödemeleri Güncel!

Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda ise başvuru yapacak olan vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri, sigortalılık durumlarına ve banka kredi puanına göre verilmektedir. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalar üzerinden hemen aynı gün içinde kredi ödemesi gerçekleştirebilir. Acil ihtiyacı olan vatandaşların banka şartlarına uygun olması durumunda, ayrıca yüksek limitli borç kapatma kredileri de kullanabileceğini söyleyebiliriz.