Sabah Saat 8'de Duyurusu Yapıldı, 0.50 Faizle Kredi Verilecek

Sabah Saat 8'de Duyurusu Yapıldı, 0.50 Faizle Kredi Verilecek. Son Dakika haberi ile kredi almak isteyenlere yeni bir müjde var. Bankalardan acil ihtiyaçlarınızda 0.50 faizli kredi alınacak...

Ekonomi 29.08.2021 - 08:47 29.08.2021 - 08:47 Vural Pars

Sabah Saat 8'de Duyurusu Yapıldı, 0.50 Faizle Kredi Verilecek. Son Dakika haberi ile kredi almak isteyenlere yeni bir müjde var. Bankalardan acil ihtiyaçlarınızda 0.50 faizli kredi alınacak. Banka üzerinden özellikle son zamanlarda düşük faizli krediler gündeme geliyor. Sizlerde eğer 0.50 faizli kredi almak istiyorsanız, bankaların uyguladıkları bazı şartlar olduğunu bilmelisiniz. Bankalar bu düşük faizli kredileri her vatandaşa vermeyecek.

Özellikle önümüzdeki ay açılacak okul öncesinde kişilerin para ihtiyacı olmasından dolayı, bankalardan kredi almak isteyenler düşük faizli kredilere yönelecek. Bankalarda Eylül ayından itibaren 0.50 faizli kredi vereceğini açıkladı. Alınacak bu kredilerde 36 ay vadeye kadar işlem yapılırken, banka kredilerin ilk taksit ödemelerini de 90 gün erteleyecek. 

Kredi Şartları Belli Oldu 

0.50 faizli kredi alacak kişiler, banka şartlarına uygunsa onay alacaklardır. Bankaların uyguladıkları şartları sizler için listeledik.

  1. Kredi alacak kişinin en az 1200 ve üzerinde kredi notu olması gerekiyor.
  2. Bankadan kredi alacak kişinin TC vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
  3. Emekli olan kişiler kredi alacaksa, emekli maaşlarını başvuru yaptıkları bankalardan alması şartı vardır. 
  4. Çalışan kişilerin ise bankalardan kredi alabilmeleri için 12 aydır aynı iş yerinde çalışıyor olması gerekmektedir.
  5. Kredilerde bankalar gerekirse kefil isteyecektir.
  6. Vergi levhası olan esnaf vatandaşlarımız ise bu kredilerde, en az 2 yıllık vergi levhası varsa onay alabileceklerdir. 
  7. Kredi alacak kişinin bankalardan dolayı bir sorunu olmaması şartı vardır.
  8. Banka hesaplarınız üzerinde devlet tarafından borç olduğu için e-haciz olmaması gerekiyor.

Belirtilen bu şartlara uygun olanlar, bankaların 0.50 faizli kredi kampanyasını başlattığı zaman hemen onay alacak ve bu şekilde düşük faizli kredi kullanacaklar...

sabah-saat-8de-duyurusu-yapildi-050-faizle-kredi-verilecek1

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, başvuru yapmak istiyorlarsa, bankaların internet siteleri üzerinden açılacak olan 0.50 faizli başvuru sayfası üzerinden işlem yapabileceklerdir. İhtiyaç kredisi başvuru formunu düzenli ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra, banka sizin kredi notunuza ve banka performansınıza göre işlem yapacak, yapacağı işlem sonrasında da kredinizi kullandıracaktır. Ayrıca banka müşterisi olan kişiler, bankanın internet bankacılığını kullanarak da kredi başvurusu yapabileceklerdir. Banka hesabınızın olduğu internet bankacılığı şifresi ile birlikte, bankanın mobil uygulamasına girerek, buradan KREDİLER menüsünü seçerek kredi başvurusu yapacak, başvuru sonucunu yine aynı ekranda hemen göreceksiniz. Üstelik 0.50 faizli kredi onayı aldığınız zaman bankalardan internet bankacılığı üzerinden işlem yapan kişiler, kredilerini şubelere gitmeden de alabileceklerdir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@