Sabah saat 9:00 haberlerinde duyuruldu! Emeklilere ek ödeme onaylandı! Meclisten geçti

2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi 2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi

Emekli maaş alan vatandaşlara müjdeli haber geldi. Emekli maaşı alıyorsanız ve sizlerde başvuru yaparak nakit tek ödeme almak istiyorsanız, devlet destekli olarak bu ödemelerden faydalanabilirsiniz. Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan yeni duyuruda, bugün itibarıyla başlayan yeni bir kampanya ile birlikte bankaların internet siteleri üzerinden duyurular paylaştı. Emekli kredisi almak istiyorsanız ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden almış oldunuz, emekli maaşı hesabı aracılığı ile birlikte kredi kullanabilirsiniz. 

50 bin tl kredi başvurusu

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başlatılan yeni Emekli Kredisi kampanyasında 50000 TL'ye kadar sizlere kredi ödemesi verilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunma imkanı sağlanacaktır. Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek, devlet destekli, faiz oranlarından yararlanabilir ve 36 ay vadeli 24 ay vadeli ve 12 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme alma imkanı sunuyor. 

Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden almıyorsunuz, maaş, taşıma işlemlerinizi yaptıktan sonra ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere maaş müşterisi olması durumunda kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. En yakın banka şubesi üzerinden işlem yapabileceğiniz ve kredi onayı alabileceğiniz kampanyalara katılacağınız bu işlemlerde sadece kamu bankaları, sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi imkanı sağlayacaktır. 

50000 TL üzerinde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, daha önce kredi onay almadılarsa ve kredi kullanmadıysa bu bankadan istedikleri zaman başvuru yaparak, kredi alabilmektedir.