Banka, yaptığı duyuru ile gündem oldu. Kampanya kapsamında sabah saatlerinden itibaren başvuru yapan müşterilerine 90 bin TL ödeme yapacak. Peki başvuru şartları nedir? Faiz oranı ve vade sayısı açıklandı.

Garanti BBVA, başvuruda bulunan müşterilerine 90 bin TL ödeme yapıyor. Kredi notunuza göre yaptığınız başvuru sonuç verecek. Düşük faizli ve yüksek vadeli krediler için belirli şartları karşılamanız isteniyor. Garanti Bankası, yapmış olduğu duyuru ile finansal destek planlarını kamuoyuna sundu. Bu yeni plan, bireylerin finansal ihtiyaçlarına yönelik olarak 90 bin TL'ye kadar kredi olanağı tanıyor. Türkiye'nin lider bankalarından Garanti Bankası, bu kampanyayı düşük faiz oranları ve esnek geri ödeme seçenekleriyle sunuyor.

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!

Garanti Bankası'ndan 90 bin TL Kredi!

Garanti Bankası, bu kredi kampanyasıyla kullanıcılarına hızlı ve pratik bir finansal çözüm sunuyor. 90 bin TL'ye varan kredi başvurusunu mobil uygulama üzerinden yapabileceğiniz gibi, bankanın şubelerini ziyaret ederek de başvuru sürecinizi ilerletebilirsiniz. Üstelik 36 aya varan vade seçeneği de sizleri bekliyor.

616x321-kredi-faiz-oranlari-ne-kadar-oldu-akbank-ziraat-vakifbank-garanti-teb-kredi-hesaplama-nasil-yapilir-1590355889439

Nakde Sıkışanlara Anında Kredi

Garanti Bankası'nın sunduğu bu yeni kredi imkanı, nakit ihtiyacı olan bireylere esnek geri ödeme seçenekleriyle büyük bir avantaj sunuyor. Bu kampanya sayesinde, finansal zorlukları aşarak maddi anlamda daha rahat bir nefes alabileceksiniz.