Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz 24 Şubat 2021 Çarşamba 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz dizisi 19.

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz 24 Şubat 2021 Çarşamba 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz dizisi 19. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Derin Volkan'ı terk ediyor! Cemal Hünal Sadakatsiz dizisinde Asya'nın yeni sevgilisi mi olacak? Sadakatsiz 19. Bölüm 2. Fragman izle! Kanal D, Sadakatsiz 19.bölüm fragmanı!

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisi 19. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cemal Hünal diziye girdi! Derin Volkan'ı terk etti! Sadakatsiz dizisinde neler olacak? Sadakatsiz dizisinde Volkan Derin'i öldürecek mi? Sadakatsiz 19. Bölüm 2. Fragman izle

Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sadakatsiz dizisi 19. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. 24 Şubat 2021 Çarşamba Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında ortalık karıştı. Derin, Volkan'ı terk etti!

Sadakatsiz Dizisi Konusu Ne?

BBC'nin Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisi 19. bölüm yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Sadakatsiz dizisinin konusu ne? Sadakatsiz dizisi BBC'nin 10 bölümlük Doctor Foster dizisinden uyarlandı. Dizinin konusu şu şekilde;Asya başarılı bir başhekimdir. Kocası mimar Volkan ve oğlu Ali ile mutlu bir evliliği olduğunu düşünürken kocasının verdiği atkıda sarı bir saç teli görür. Asya parçaları birleştirirken aslında yıllardır aldatıldığını fark eder. Asya, kocasının kendisini kiminle aldattığını bulmaya çalışır ve hiç beklemediği biri çıkar. Derin ve Volkan'dan intikam almak isteyen Asya, daha sonra büyük bir savaşın içinde kendini bulur.

SADAKATSİZ 19. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Sadakatsiz yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Cemal Hünal'ın diziye dahil olduğu ve Asya'nın eski bir arkadaşı olduğu görüldü. Volkan ise kıskançlık krizine girer ve kavga eder. Derin ise Volkan'ı terk ettiğine dair bir not bırakır ve "Asya'ya dönebilirsin Volkan. Bitti" yazar.