Sadakatsiz'in yeni sezonuna heyecanla bekleniyor. Yeni sezonda Berkay Ateş'in dahil olduğu ilk fragman yayınlandı!

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu ve  Doctor Foster adlı diziden uyarlanan Sadakatsiz'in ikinci sezonunun yayın tarihi belli oldu.

 Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sezen'in yer aldığı Sadakatsiz dizisi 29 Eylül Çarşamba akşamı  yeni sezonuna merhaba diyecek. Yeni sezonda Sadakatsiz dizisine başarılı oyuncu Berkay Ateş dahil oldu. Berkay Ateş ve Cansu Dere daha önce Anne dizisinde beraber rol almıştı.

Olay Fragman!

Sadakatsiz'in son bölümünde Asya'nın arabasını süratle kullanan ve deliye dönen Derin uçurumun kenarında durmuştu.Sallanan araçta iki kadının bekleyişi ile nefesleri kesen bir sahne ile sezon finali yapan dizinin yeni sezon ilk fragman yayımlandı. Berkay Ateş göründü. Bu sezon Sadakatsiz'de yakışıklı oyuncu Berkay Ateş rüzgarı esecek. 

berkay-ates

‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor! ‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor!

Yeni bölümde Derin, tekerlekli sandalyeyle yaşamına devam etmektedir ve yaşadıkları için Asya'yı suçlamaktadır.

Asya, İstanbul'a taşınmıştır. Bahar'ın düğünü için yola çıkan Asya,trafik kazası yapar. Berkay Ateş'in canlandırdığı Aras ile çarpışır. Bu çarpışma sonrasında Aras'a ilk müdahaleyi Asya tarafından yapılır. Böylelikle ikili tanışmış olur ve Aras, Asya'nın hayatına girer.

Sadakatsiz 29 Eylül Çarşamba Kanal D'de..