Sadakatsiz 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 5.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aylin Kimdir? Gerçek Adı Ne? Sanem Babi Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Dizileri? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aylin Kimdir? Gerçek Adı Ne? Sanem Babi Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Dizileri?
Sadakatsiz 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 5. bölüm fragmanı neler oldu? Kanal D ekranların reyting rekorları kıran işi Sadakatsiz 5. bölüm fragmanı neler oldu? Sadakatsiz 5. bölüm tanıtımı çıktı mı? Sadakatsiz 5. bölüm 4 Kasım 2020 tanıtımı sizlerle.

Sadakatsiz 5. Bölüm Fragmanı


Kanal D’nin ilgiyle takip edilen dizisi Sadakatsiz de gerilimin dozajı artmaya devam ediyor. Merakla beklenen Sadakatsiz 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Sadakatsiz 5. Bölüm fragmanında neler yaşandı? Asya, Volkan’dan boşanacak mı? Derin ve Asya yüzleşmesinde neler olacak? Volkan’ın planı nedir? İşte detaylar…


Sadakatsiz 5. Bölüm Fragmanı 4 Kasım 2020


Sezonun iddialı dizisi Sadakatsiz de gerilim ve heyecan bir arada sunulmaya devam ediyor. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un yer aldığı dizi ilk bölümünden itibaren ekranda frıtına gibi esiyor. İhanete uğrayan Asya, Volkan ve Derin’den intikam almak için yemin etmiştir. Başarılı bir cerrah, iyi bir eş ve sevecen bir annedir. Asya, sevdiği adam için tüm hayatını değiştirecek cesarete sahip bir kadındır. Oğlu Ali’nin mutlu olması için çalışmaktadır. Tesadüf eseri aldatıldığını öğrenmesi dünyasının başına yıkılmasına neden olur. Volkan, hem Asya’yı hem de Derin’i sevdiğini iddia etmektedir. İkisinden de vazgeçmek istemeyen Volkan, yasak aşkını gizlemek için arkadaşlarını da kullanmaktadır. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Sadakatsiz 5. Bölüm fragmanı yayınlandı.


Asya, Volkan’dan boşanmasının beklediği kadar kolay olmayacağını anlamıştır. Volkan’ın maddi birikimlerini kullanmasından dolayı sıkıntılı bir süreç yaşayacaklarını düşünmektedir. Bu arada Volkan’ın akıllı ev projesine hiç beklemediği birisi yatırım yapmaya karar verir. Derin, anne ve babasının Asya’ya olan hayranlığından rahatsızlık duymaktadır. Evlenmesi yönündeki baskıları da artmıştır. Hamile olduğunu gizlemeye çalışan Derin, ailesinin önerdiği damat adayıyla buluşmayı kabul eder.Derin’in başka bir erkekle görüşeceğini öğrenen Volkan ise deliye dönmüştür. Asya, Volkan’ı aslında hiç tanımadığına inanmaktadır. Ali, anne ve babası arasındaki sorunları fark etmeye başlamıştır. Asya, Ali’yi boşanma sürecine hazırlamaya karar verir, lakin konuyu nasıl açacağını bilememektedir. Volkan, karısındaki değişimden ve kendisine olan davranışlarından rahatsızlık duymaktadır. Asya’nın ihanetinden haberi olmadığını düşünse bile şüpheleri artmaya başlar.