Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Sdakatsiz'in 2.sezon yayın tarihi merakla bekleniyor. Peki ne zaman başlayacak? 22 Eylül Sadakatsiz var mı?

Sadakatsiz hayranlarının merakla beklediği yeni sezon başlama tarihi kesinleşti.Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu ve  Doctor Foster adlı diziden uyarlanan Sadakatsiz'in ikinci sezonunun yayın tarihi belli oldu.

Başrollerinde Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sezen'in yer aldığı ve kadrosunda birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı geçtiğimiz sezona damga vuran Sadakatsiz dizisinin hayranları yeni sezonunu merak bekliyordu. Sevindiren haber geldi ve yayın tarihi açıklandı.

sadakat-1

Heyecan dolu bir bölümle sezon arası veren Sadakatsiz'in yeni sezonu 29 Eylül Çarşamba akşamı başlıyor!

Kardeşlerim Dizisinin Tolga’sı Yeni Sezonda da Ortalığı Karıştırmaya Devam Edecek! Kardeşlerim Dizisinin Tolga’sı Yeni Sezonda da Ortalığı Karıştırmaya Devam Edecek!

Sadakatsiz'in son bölümünde Asya'nın arabasını süratle kullanan ve deliye dönen Derin uçurumun kenarında durmuştu.Sallanan araçta iki kadının bekleyişi ile nefesleri kesen bir sahne ile sezon finali yapan dizinin yeni sezon ilk fragman yayımlandı.

Sadakatsiz yeni sezon ilk bölüm 29 Eylül Çarşamba akşamı ekrana gelecek. Bu akşam yeni dizi Yargı'nın tekrar bölümü ekrana gelecek.