Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz ekranda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Sadakatsiz dizisindeki Derin karakterinin özellikleri nelerdir? Derin karakterini canlandıran Melis Sezen kimdir? Melis Sezen’in boyu ve kilosu kaçtır? Melis Sezen’in sevgilisi

Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz ekranda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Sadakatsiz dizisindeki Derin karakterinin özellikleri nelerdir? Derin karakterini canlandıran Melis Sezen kimdir? Melis Sezen’in boyu ve kilosu kaçtır? Melis Sezen’in sevgilisi kim? İşte detaylar…

Sadakatsiz Derin kimdir? Melis Sezen kaç yaşında nereli? Sevgilisi var mı?Sezona hızlı bir giriş yapmayı başaran Sadakatsiz dizisi yeni bölümleriyle heyecan yaratmaya devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla da göz dolduran dizi de ihanet teması işleniyor. Sadakatsiz dizisinin en önemli karakterlerinden birisini Derin Güçlüdür. Volkan ile yasak aşk yaşayan Derin, ailesi tarafından prenses gibi yetiştirilmiştir. Bir dediği iki edilmeyen Derin, hayatta ne istediği her şeyi elde etmiştir. Eğlenceli ve sevecen yapısı nedeniyle insan ilişkileri güçlü olan Derin, moda tasarımıyla ilgileniyor.

Sadakatsiz Derin kimdir?Derin, Volkan’dan hamile kalmıştır. Volkan’ın Asya’dan ayrılmasını isteyen Derin, aşkı bir ego savaşı olarak değerlendirmektedir. Ailesinin Volkan ile olan ilişkisini öğrenmesini istememektedir. Sadakatsiz Derin Güçlü karakterini Melis Sezon canlandırıyor.

Melis Sezen kimdir?1997 yılında İstanbul’da doğan oyuncu düzgün fiziğiyle dikkat çekiyor. Göçmen bir ailenin çocuğu olan Melis Sezen, aile tarafından yeteneğinin keşfedilmesiyle oyunculuk eğitimi almaya başladı. 12 yaşından itibaren drama ve tiyatro eğitimi aldı. Müjdat Gezen Tiyatro Okulu’nda oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra dizi ve reklam projelerinde yer almaya başladı. Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünden mezun olan Melis Sezen’in ilk dizi projesi Hayat Bazen Güzeldir oldu.İlk başrol deneyimini ise Leke adlı dizide gerçekleştirdi. Bizim İçin Şampiyon filmiyle sinema dünyasında da yer alan oyuncu, başarılı performansı ile seyircinin dikkatini çekti. Melis Sezen 1.70 boyundadır. Yay burcu olan oyuncunun şu an sevgilisi bulunmuyor. Bir dönem şarkıcı Murat Dalkılıç ile birlikte olan Melis Sezen, önceliğinin kariyerinde yükselmek olduğunu belirtiyor.