Kanal D ekranlarında her hafta Çarşamba günü izleyicisi ile buluşan Sadakatsiz dizisinde heyecan yine hat safada. Sadakatsiz dizisinin başrolleri olan Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen arasında geçen olaylar ve yaşanan gerilimler azalmadan devam

Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı! Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı!
Kanal D ekranlarında her hafta Çarşamba günü izleyicisi ile buluşan Sadakatsiz dizisinde heyecan yine hat safada. Sadakatsiz dizisinin başrolleri olan Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen arasında geçen olaylar ve yaşanan gerilimler azalmadan devam ediyor. Sadakatsiz dizisinde her hafta yeni bölümde izleyenleri şaşırtan olaylar yaşanıyor. Dizinin izleyenleri bir sonraki bölümü bekleyemeyip araştırmalara başladı. Sadakatsiz dizisinin orijinal halini araştırmaya ve orijinalinde neler olduğuna bakıyorlar. Sadakatsiz dizisinin orijinali, Doctor Foster adında bir yabancı dizidir. Sadakatsiz'in orijinal haline bakanlar, gördüklerine inanamadı! Bir de üstüne Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Derin'in Volkan'a bıraktığı not sonrasında ortadan kaybolası akıllara Derin'in öldüğü sorusunu getirdi. Sadakatsiz Derin öldü mü, ölecek mi?Sadakatsiz dizisi, yabancı bir diziden uyarlamadır. Sadakatsiz dizisi, yurt dışında çok popüler olan yabancı bir dizi olan Doctor Foster'dan ülkemize getirilmiştir. Doctor Foster dizisinden ülkemize uyarlaması yapılan Sadakatsiz dizisinin yeni bölümlerini merak edenler ve orijinalini izlemek isteyenler Doctor Foster izlemeye başladı. Doctor Foster'da olanları görenler, Sadakatsiz dizisinde de senaryonun böyle ilerleyip ilerlemeyeceğini merak ediyor.

Doctor Foster dizisinde, dizide senaryo gereği Derin karakteri intihar ederek ölüyor ve diziden ayrılıyor. Sadakatsiz'in orijinal halinde intihar ederek ölen Derin, diziden çıkıyor. Sadakatsiz dizisi, Doctor Foster dizisinden ülkemize uyarlama yapılmıştır. Dizinin orijinaline bakıldığı zaman Derin'in ilerleyen bölümlerde öleceği görülüyor. Tüm bu iddiaların üzerine bir de Sadakatsiz 19. bölüm fragmanında yaşananlar, Derin'in öleceği iddiasını arttırdı.

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Volkan'ın Asya'yı aramaya gittiği otelde, Volkan'ın kaldığı otel odasına not bırakan Derin ortadan kayboldu. Sadakatsiz'in yeni bölümünde sadece bıraktığı notla görünen Derin, fragman boyunca görünmedi. Derin'i göremeyen izleyenler merak etmeye başladı. Derin'in intihar etmiş olduğu ve öldüğü iddiası ortaya atıldı.Sadakatsiz Derin Öldü Mü?

Her hafta yayınlanan bölümler ile Derin'in kıskançlık krizleri ve siniri daha da artıyor. Volkan'ın Asya ile sürekli iletişim halinde oluşu, Asya'yı unutamaması ve Volkan'ın gizli saklı çevirdiği işler Derin'i iyice huzursuz etmeye başladı. Derin'in halini gören annesi dahi Derin'in bu haline şaşırdı. Derin sürekli Volkan'ın onu aldatıyor olabileceğini düşünmekten öfke nöbetleri geçirmeye başladı. Volkan, Derin'in bu hali karşısında ona yardımcı olmak yerine aksine ona daha çok bağırmaya ve ondan uzaklaşmaya başladı. Derin, Volkan'ın bu hareketleri karşısında ne yapacağını şaşırdı. Volkan'ı takip etmesi için para karşılığında Selçuk'u tutmaya çalışsa da Selçuk kabul etmedi. Son olarak Volkan'ı İstanbul'a kadar takip etti. İstanbul'da Asya'nın kaldığı otele giden Volkan'ın odasına not bırakan Derin, ortadan kayboldu. Derin'in Volkan'a bıraktığı notta "Asya'ya dönebilirsin Volkan bitti." yazıyordu.Sadakatsiz Derin Ölecek Mi?

İzleyenler Derin'in diziden intihar ederek ayrılacağını söylüyor. Sadakatsiz'in orijinal versiyonuna baktığımızda Derin'in 3 bölüm sonra ölmesi gerekiyor. Senaryoya tam olarak uyan Sadakatsiz eğer senaryoya uymaya devam eder ve bu konuda da aynısını yaparsa Derin ölecek. Sadakatsiz'in orijinali olan Doctor Foster'da Kate, intihar ederek ölüyor. Sadakatsiz'de yer alan Derin'in nasıl ve ne zaman öleceği henüz bilinmiyor. Dizinin orijinalini araştıranlar ve bilenler Derin'in Volkan'ın ihanetlerine dayanamayıp intihar edeceğini söylüyor.