Sadakatsiz Derin'in Elleri Neden Kıpkırmızı? Melis Sezen'in Elleri Olay Oldu!

Sadakatsiz dizisinde Derin karakterinin elleri sosyal medyada olan oldu. Derin'in kırmızı ve mor elleri merak edildi. Melis Sezen'in ellerine ne oldu öyle?

Dizi Haberleri 12.05.2021 - 22:50 12.05.2021 - 22:51 Berkay Keskin

Kanal D'nin Çarşamba akşamlarınının reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz bugün yine sosyal medyanın gündemindeydi. Ama bu sefer Derin'in elleri olay oldu!

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in balşrollerinde olduğu kadrosunda Burak Sergen, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Yeliz Kuvancı, Taro Emir Tekin gibi isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni dizi Sadakatsiz bugün ekranla 29. bölümü ile geldi.

Sadakatsiz dizisinde Derin'in elleri ve kolları izleyenleri şaşkına çevirdi. Melis Sezen'in canlandırdığı Derin karakteri bugün diziye damga vurdu. İyice takıntılı bir hale gelen Derin'in ilk bölümlerdeki o bakımlı hallerinden eser kalmadı. 

Ancak Derin'in kızının başındaki sahnesinde elleri şaşkınlık yarattı. Melis Sezen'in elleri kıpkırmızı hatta morarmış hali korkuttu. Kolları ile ellerinin renk farkı izleyicilerin gözünden kaçmadı ve sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medyada da dizinin izleyecileri "Derin'in ellerine ne olmuş öyle ya kıpkırmızı? Derin naptın -10 derece suda el mi yıkadın, dondurucu da mi beklettin naptın? Volkan diye diye bi el kremi sürmeyi unuttu kız. Derin'in o kollaro ne ya montaj mı" diye yazdı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@