Kanal D'nin Çarşamba akşamları reyting rekorları kıran dizisi Sadakatsiz dizisinde ayrılık yaşandı. Bebeğine kavuşan doğum yapan Özge Özder diziden ayrı kalacak.

Orjinal tester parfümler nasıl alınır? Kalıcı orjinal ucuz tester parfüm adresi Orjinal tester parfümler nasıl alınır? Kalıcı orjinal ucuz tester parfüm adresi
Kanal D'nin Çarşamba akşamları reyting rekorları kıran dizisi Sadakatsiz dizisinde ayrılık yaşandı. Bebeğine kavuşan doğum yapan Özge Özder diziden ayrı kalacak. Yerine Yasak Elma'nın Leyla'sı Tuvana Türkay geliyor. Sadakatsiz Derya kaç bölüm dizide yer almayacak? Sadakatsiz Derya diziden ayrıldı mı? Derin, Asya'ya Nil'in misillemesi olarak Tuvana Türkay'ı gönderecek. İşte Tuvana Türkay'ın karakteri!

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un olduğu kadrosunda Melis Sezen, Gözde Seda Altuner, Yeliz Kuvancı, Burak Sergen, Özge Özder, Nazlı Bulum ve Tarık Emir Tekin'in yer aldığı reyting rekortmeni dizi Sadakatsiz dizisinden hem mutlu hem üzücü haber geldi.

Dizinin Derya'sı Özge Özder ve eşi Sinan Güleryüz bebeklerine kavuştu. Doğum yapan Özge Özder sosyal medyadan sevincini paylaşmış ve sevenlerine haber vermişti. Peki Özge Özder diziden ayrılacak mı? Son ana kadar karnı burnunda şekilde dizide yer alan, bol kıyafetlerle hamileliği gizlenen başarılı oyuncu Özge Özder geçtiğimiz haftalarda bu nedenle bazı kendini bilmezler tarafından hedef gösterilmişti.

Özge Özder önce karnı burnunda bir fotoğraf paylaştığı için ardından da dizide hamile olarak oynadığı için hadsiz ve iğrenç yorumlara maruz kalmıştı. Bu yorumlara cevabını veren Özge Özder'e destek olanlar da olmuştu. Özge Özder "Neyse ki sizler gibi zihniyete sahip yapımcılarla çalışmıyorum" demiş ve diziden kovulmadığını müjdelemişti.

Özge Özder doğum yaptı. Bebeğine kavuşan Özge Özder diziden bu nedenle bir süreliğine ayrı kalacak. Dizinin Derya'sı bir süre dizide fazla yer alamayacak.

TUVANA TÜRKAY GELİYOR! DERİN'İN NİL MİSİLLEMESİ!

Sadakatsiz dizisinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, bu boşluğu doldurmak için diziye yine eski dizisi Yasak Elma'dan oyuncu transfer etti. Yasak Elma dizisinin Zerrin'i Nilgün Türksever'i diziye Selçuk karakterinin annesi Hicran olarak sokan Yeşilyurt, Selçuk karakterini de Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam'ın oğluna vermişti.

Yasak Elma dizisinde bir süre kalan Tuvana Türkay, Sadakatsiz dizisiyle dönüyor. Neslihan Yeşilyurt eski dizisinde beraber çalıştığı bir diğer isim olan Tuvana Türkay'ı aldı. Yasak Elma dizisinde Leyla karakterine hayat veren Tuvana Türkay dizide Derya karakterinin yerini doldurmaya çalışan bir isim olarak hastaneye gelecek.

Asya Nil'i Derin'in yakınına sokarak bir casus olarak kullanmıştı. Derin şimdi bunun intikamını almak için Tuvana Türkay'ın canlandıracağı karakteri Asya'nın yakınına sokarak büyük bir oyun oynayacak. Derin, Asya ve Volkan'dan büyük bir intikam planı hazırlarken seyirci büyük bir şok yaşayacak.