Her çarşamba yayınladığı yeni bölümleri ile izleyenleri adeta ekranları başına kilitleyen Sadakatsiz dizisinde üzen bir ayrılık yaşandı. Sadakatsiz dizisinde yer alan ve sevilen karakterlerden biri diziden ayrıldı. Sadakatsiz dizisinde Derya karakteri, diziden çıktı. Diziden çıkan Derya karakterine ise başarılı oyuncu Özge Özder hayat veriyordu. Çiçeği burnunda yeni anne Özge Özder, Sadakatsiz dizisinin en sevilen karakterlerinden biriydi. Özge Özder, Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derya karakteri ile dizide şüphesiz en az tepki alan karakterlerin başında geliyordu. Kimseye karışmayan, haklının yanında olan Derya, Asya ile aynı hastanede doktorluk yapıyordu. Kadın doğum uzmanı olarak çalışan Derya, diziden ayrıldı. Derya'nın diziden ayrılmasının sebebi, Derya karakterini oynayan güzel oyuncu Özge Özder'in hamile olması ve doğum yapacak olmasıydı. Geçtiğimiz günlerde bebeğini doğuran ve sağlıkla kucağına alan Özge Özder'in yeniden diziye dönüp dönmeyeceği ise merak ediliyor. Yetenekli oyuncu Özge Özder, Sadakatsiz'de geri dönecek mi? Ne zaman dönecek?Sadakatsiz Derya Diziye Geri Dönecek Mi?

Doctor Foster adlı yabancı diziden uyarlama olan Sadakatsiz dizisinde şok gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Sadakatsiz'de yaşanan gelişmelerin yanında diziden ayrılan ve diziye yeni katılan oyuncular da bulunuyor. Sadakatsiz dizisinin sevilen isimlerinden bazıları diziye senaryo gereği veda ederken bazıları da özel sebeplerden ötürü veda ediyor. Diziden ayrılan Mert karakteri, senaryo gereği diziden çıkmıştı. Sadakatsiz Mert'in dizide rolü bittiği için senaryodan çıkarıldı. Mert karakterine hayat veren başarılı oyuncu Eren Vurdem, geçtiğimiz bölümlerde diziden ayrıldı. Bunun yanında ise diziden son ayrılan isim yeni anne olan Özge Özder oldu. Özge Özder dizide Derya karakterine hayat veriyordu. Derya karakterine hayat veren Özge Özder hamile olduğu ve doğuma gideceği için diziden ayrıldı. Özge Özder'in hayat verdiği Derya karakterinin Sadakatsiz'e dönüp dönmeyeceği ise henüz bilinmiyor.Özge Özder Sadakatsiz'e Geri Dönecek Mi? Ne Zaman Dönecek?

Kanal D'de yayınlanan ve her hafta yayınlandığı bölümleri ile izlenme rekoru kıran Sadakatsiz'de üzen bir ayrılık yaşandı. Sadakatsiz'de yaşanan bu ayrılık her ne kadar üzse de sebebi oldukça güzel. Sadakatsiz dizisinden ayrılan Özge Özder, bebeğini kucağına alacağı için diziden ayrıldı. Sinan Güleryüz ile evli olan ve bu evlilikten bir kızı doğan Özge Özder, kızını kucağına almak için diziden ayrıldı. Dizide Derya karakterine hayat veren ve oldukça başarılı bir oyuncu olan Özge Özder'in doğumdan sonra diziye geri dönüp dönmeyeceği de merak ediliyor. Yeni anne olan Özge Özder'in bu sezon diziye geri dönmesi beklenmiyor. Ancak Sadakatsiz'in yeni sezonunun çekilecek olması durumunda Özge Özder'in de diziye yeniden dahil olması söz konusu olabilir. Sadakatsiz'in reyting oranlarına göre devam etmesi durumunda seneye yeni sezonda Sadakatsiz'e Özge Özder yeniden gelebilir.