Sadakatsiz Derya neden ayrıldı? Özge Özder geri dönecek mi her yerde aranmaya başladı. Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Sadakatsiz konusu kadar oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Bunlardan biri de Volkan ve Asya'nın yakın dostu, Asrın Hastanesi'nin başhekim yardımcısı Derya'ya hayat veren Özge Özder, birkaç gün önce doğum yaptı. Bebeğine yeni kavuşan Özge Özder Sadakatsiz'den çıkacak mı? Sadakatsiz Derya nasıl veda edecek? aranmaya başladı. Biz de sizler için bu konuyu haberimizde derledik.

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz her çarşamba yeni bölümüyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Entrikalı senaryosu ve her karakterin farklı hikayesiyle izleyenleri ekran başına kitleyen Sadakatsiz dizisinde Derya karakterini canlandıran Özge Özder bi süre dizide yer almayacak. Derya'yı göremeyen izleyiciler ise Sadakatsiz Derya nerede? Ayrıldı mı kovuldu mu? aramaya başlayabilir. İşte Sadakatsiz Derya'nın akıbeti...

Sadakatsiz Derya neden yok?
Sadakatsiz dizisinde Derya, kariyer sahibi bir kadın doğum uzmanı. Bekar ve güçlü bir kadın olan Derya, arkadaşlarının dertleriyle de ilgilenen biri. Gerçek hayatta Özge Özder'in hamile kalması ise bu durumu değiştirmedi. Çünkü Özder'in karnı kıyafetlerle hamileliği kamufle edildi.

Sadakatsiz Derya rolünü canlandıran Özge Özder doğum yaptığı için bir süreliğine diziden ayrılacak.  Güzel oyuncu, uzun süredir heyecanla beklediği kızını kucağına aldı ve bebeğine Eva Luna adını koydu. Peki gelelim Özge Özder Sadakatsiz dizisinden ayrıldı mı? sorusuna...


Sadakatsiz Özge Özder diziden ayrılacak mı?


1-2 hafta Sadakatsiz'den uzak kalsa bile Özge Özder kısa sürede sete geri dönecek. Zaten Özge Özder, birkaç ay önce verdiği röportajda "Tabii her şey yolunda giderse, 1-2 bölüm verdiğim aranın ardından sete tekrar dönmeyi düşünüyorum. Yapımcımızda bu konuda çok yardımcı oluyor zaten bize" demişti.

Yani Sadakatsiz dizisinde Derya sanki bir yere gitmiş gibi görebiliriz. Çünkü Özge Özder kısa bir sürede diziye geri dönecek.