Kanal D'nin Çarşamba akşamları reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizisine yeni dahil olan karakter Didem kim? Sadakatsiz Didem kim? Sadakatsiz Didem gerçek adı ne? Aydan Taş nereli? Aydna Taş sevgilisi kim? Aydan Taş evli mi? Aydan Taş kaç yaşında? Ner

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
Kanal D'nin Çarşamba akşamları reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizisine yeni dahil olan karakter Didem kim? Sadakatsiz Didem kim? Sadakatsiz Didem gerçek adı ne? Aydan Taş nereli? Aydna Taş sevgilisi kim? Aydan Taş evli mi? Aydan Taş kaç yaşında? Nerede oynamıştı?

Başrollerinde Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sezen'in yer aldığı Sadakatsiz dizisi yepyeni oyuncuları ile heyecan dorukta devam ediyor. Yeni oyuncularla yeni hikâyelerin yer alacağı Sadakatsiz dizisi orjinal senaryodan sapmaya başladı.

BBC'nin Doctor Foster dizisindne uyarlanan Sadakatsiz dizisi orjinal senaryoya göre bitmesi gerekirken dizinin uzatılmasına karar verildi. Dizi bu seferde ABD yapımı Gone Girl filminden ilham alınarak ilerletilmeye devam ederken, diziye yeni karakterler dahil edildi.

Önce diziye Survivor'dan Cemal Hünal dahil olurken ardından da Çok Güzel Hareketler Bunlar programında tanınan Aydan Taş dahil edildi. Sadakatsiz Didem merak edildi.

Sadakatsiz dizisine Derin'in işlerini yapan asistanı olarak giren Didem karakterini canlandıran oyuncu Aydan Taş kim? İşte Aydan Taş hakkında merak edilenler;

Aydan Taş Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Didem karakterini canlandıran oyuncu Aydan Taş kim?

1982 Eskişehir doğumlu Aydan Taş, Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat mezunudur. Kanal D'de yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile tanınmıştır.  Daha sonra ise Hayat Şarkısı dizisiyle ekranlarda çıkışını sürdürmüştür.

Yer Aldığı Projeler

Hadi İnşallah

Çok Filim Hareketler Bunlar

Neşeli Hayat

Organize İşler

Hercai

Hayat Şarkısı

Tatlı Küçük Yalancılar

Karadayı

Yalan Dünya

Krem

Aşağı Yukarı Yemişliler

Çok Güzel Hareketler Bunlar

Sınıf

Bebeğim

Bir Demet Tiyatro

Eski Çarıklar

Pişti

Sizinkiler Dünya Kaç Bucak