Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz  kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un yer aldığı Sadakatsiz dizisine yeni oyuncular  dahil oluyor.

Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz  kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un yer aldığı Sadakatsiz dizisine yeni oyuncular  dahil oluyor. En son Survivor’da yarışan başarılı oyuncu Cemal Hünal'ın diziye dahil olmasının ardından Aydan Taş'da Sadakatsiz dizisinin kadrosuna dahil oldu. Güzel oyuncu Didem karakterini canlandıracak. Cemal Hünal ise Sinan karakterine can verecek. Peki bu karakterler diziye nasıl yön verecek? İşte detaylar..

Sinan karakterine can veren Cemal Hünal ; Asya’nın okuldan arkadaşı olarak ekrana geliyor. Sinan’ın gelmesi ile ortalık daha da çok karışıyor. Çünkü Sinan'ın Asya'ya ilgisi vardır. Volkan kıskançlıktan çatlayarak saldırgan tavırlarına devam edecektir. Sinan bugün yayınlanacak olan yeni bölümde izleyici karşısına çıkacak. Didem karakteri ise haftaya yayınlanacak olan bölümde ekranlara gelecek. Aydan Taş hakkında bilgiler ise haberimizin devamında yer alıyor..

Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda ise birbirinden başarılı isimler yer alıyor.  Alp Akar, Burak Sergen, Yeliz Kuvancı, Gözde Seda Altuner, Kenan Ece, Özge Özder ve Taro Emir Tekin gibi isimler yer alıyor. Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt yaparken, Kemal Hamamcıoğlu  ve Dilara Pamuk tarafından senaryo kaleme alınıyor. Sadakatsiz dizisi her çarşamba saat 20:00’de Kanal D’de yayınlanıyor.

Aydan Taş kimdir?

1982 yılında Eskişehir'de dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü ve sonrasında  Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. BKM Tiyatro'nun muhasebe biriminde çalışırken, BKM Atölye oyuncularına dahil olmuştur. Oyunculuk hayatına bu şekilde giriş yapan Aydan Taş daha sonra birçok dizi ve filmlerde rol almıştır. Rol aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardır: Yalan Dünya, Karadayı, Organize İşler, Sınıf, bebeğim, Hadi İnşallah, Hayat Şarkısı.